גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מאמרים חטיבת הסתרה Alukal

אדריכלים, מתכננים וקבלני בניין נדרשים לא פעם, הן על פי דרישת חוקי הבנייה והן כצורך תכנוני, לפתרונות מסתור ומערכות הסתרה. לרשותכם מידע מקצועי.

ערן חמו מנכל קבוצת אלוקל

עבודות אלומיניום לבניין

מגורים סמוך לים – אין דבר יותר מדהים מזה. לקום בבוקר, לשתות קפה במרפסת לרעש הגלים. הבעיה מתחילה כשאותה המרפסת מתחילה להתבלות.

ערן חמו- הבעלים ומנכ"ל הקבוצה בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן"

יתרונות האלומיניום לחיפוי קירות, גדרות אלומיניום ופרגולות

יתרונות האלומיניום לחיפוי קירות, קירוי והצללה, מעקות וגדרות

האלומיניום כשחקן מרכזי!

חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות. חברות רבות משתמשות בחומר זה ליצירת פתרונות חיפוי והצללה במגוון תצורות, המאפשרות קבלת תוצר איכותי ועמיד לאורך שנים.

בעבר, על מנת ליצור מראה "עתיק" בגוון עץ, לא הייתה ברירה אלא להשתמש בעץ עצמו. פיתרון זה, הפך לרבות הימים לפחות אפקטיבי עצם העובדה, כי עץ, טבעו להישחק עם הזמן ולאבד מצבעו ואיכותו כתוצאה מנזקי מזג אוויר, ניקיון לקוי, טרמיטים, פטרת וכו'.

מסתור כביסה

הסיפור מאחורי מסתורים בבנייה

תחום הבנייה כולל גם אלמנטים רבים, שלעתים נשכחים בעיסוק העיקרי ביזמים ובקבלנים. אולם חלק גדול מאופי הבניין הנראה לעין קשור דווקא לתעשיית המוצרים הנלווים, הכוללת, בין השאר, ציפויים וחיפויים למבנה, גדרות, פרגולות, מסתורים, מסגרות חלון, קרניזים, עמודים, גגונים ותקרות. עבור מעצבים ואדריכלים, מספקים האלמנטים הללו אבזור משלים רב משמעות, אשר בצד מטרותיו הפונקציונאליות, גם תורם למראה הסופי, לצורה ואף לדימוי של המבנה כולו.

מסתורים, פרגולות וחיפוי מבנים- ערן חמו בסודות הנדל"ן

יתרון משמעותי למוצרי האלומיניום של קבוצת אלוקל הוא עמידותו של לאורך זמן. האלומיניום ידוע כחומר חסין לנזקי מזג האוויר והאקלים הים תיכוני. האלומיניום חסין לקורוזיה ולכן מוצרי אלומיניום מצוינים למי שגר בערים בהן יש ים ולחות גבוהה כמו תל אביב, ושאר ערי החוף. לאלומיניום יתרון נוסף בזכות מראהו העכשווי והיכולת לעצבו במגוון צורות וצבעים תוך עמידות ארוכת שנים.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות