גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
חטיבת חיפוי קירות

חטיבת החיפויים VIZCO

החטיבה (חברות "ויזקו" ו"קאפה") נחשבת לאחת המובילות בתחום חיפויי המבנים בישראל. מציעה ללקוחותיה מגוון חיפויי מבנים כגון: חיפוי אלומיניום, אלוקובונד ו -HPL ,אותם ניתן ליישם במגוון רחב של צבעים, עיצובים וטקסטורות ובנוסף גם, קירות מסך וגגות. החטיבה פועלת בשני מפעלים ברחבי הארץ ומאופיינת ביכולת ייצור והתקנה בהיקפים גבוהים במיוחד וחדשנות מתמדת.


חיפויים-min_20230131121551.098.png

מוצרי חטיבת החיפויים VIZCO

 

שיטת התקנה מתקדמת: תליה יבשה - חיפוי בשיטה יבשה

מעבר לאיכויות החומר עצמו, לעמידותו הטובה לאורך זמן ולחזות הנאה-מסוגננת שהוא מקנה, אחד היתרונות המשמעותיים של השימוש באלומיניום לחיפוי מבנים טמון בשיטת ההתקנה המתבצעת כ"תליה יבשה": הלוחות המשמשים לחיפוי אינם מיושמים ישירות על קירות המעטפת, אלא מותקנים על גבי זוויות או קונסטרוקציה נסתרת המעוגנות אליה. בדרך זו, נוצר מרווח בין המבנה לחיפוי, אשר משדרג את רמת בידוד המבנה.

הבחירה בין זוויות לבין קונסטרוקציה כרכיבי עיגון נקבעת בהתאם למצבו של הבניין: כך למשל, במבנה ישן ש"סובל" מפגעי זמן משמעותיים נדרש בד"כ מרווח "שיקום" גדול יותר בין החיפוי למעטפת, ובמקרה כזה שימוש בקונסטרוקציה עדיף. יתרון חשוב נוסף של שיטת התלייה היבשה הוא הבטיחות - הימנעות משימוש בחומרי הדבקה אשר לאחר תקופה עלולים לאבד מהאפקטיביות שלהם, מה שעלול לגרום, חלילה, להיפרדות חיפויים מהמבנה.


חיפויי אלומיניום לחזות אסתטית מתקדמת ועדכנית

חיפוי אלומיניום מאפשר בין היתר גם לחדש את חזותם של מבנים ישנים שהזמן נתן בהם את אותותיו, או לשדרג מבני תעשיה סטנדרטיים ופשוטים למראה, וכך, למעשה, לתרום לחזות אסתטית, מתקדמת ועדכנית של הסביבה כולה.

סגנון ה-“הייטק“ לדוגמא, שפרץ לעולם העיצוב במחצית השנייה של המאה הקודמת, הביא לאלומיניום מקום של כבוד, השימוש בו הולך ותופס תאוצה ומקיף עוד ועוד יישומים, כאשר אחד הבולטים בהם בתחום הבנייה הוא לחיפוי בנין, כסממן של אדריכלות עכשווית המכירה בערכו של החומר לשוות להם חזות מודרנית ומהוקצעת. 

תכנון חיפויי האלומיניום מבית אלוקל כולל מדידות מקדימות של פני השטח - הן להערכת היבטים הנדסיים חשובים שצריכים להילקח בחשבון, הן לחישוב כמות החומר הנדרשת בהתאם לתכנון האדריכלי והן לגיבוש פתרונות ביצוע מיטביים, כתוצר של ניסיון רב שנצבר בתחום ומקצוענות כמילת מפתח.

פרויקטים נבחרים

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות