גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

גדרות אלומיניום

גדרות האלומיניום מחטיבת מערכות הסתרה

חברת אלוקל מנוסה בעיצוב, ייצור והתקנה של גדרות מעוצבות מאלומיניום למטרות פיתוח סביבתי "פשוט" יותר עבור פרויקטים בשטחים גדולים ומועצות מקומיות המבקשים לסגנן שפה עיצובית ייחודית בכל אלמנט בחלל החיצוני.
למוצרי הגידור של אלוקל שני תפקידים עיקריים ולא ניתן להמעיט בחשיבותו של אף אחד מהם: מחד, מספקת חטיבת מוצרים זו יצירת תחושת פרטיות והגנה ראשונית בין שטח מגורים אחד למשנהו ומאידך מהווים מוצרי הגידור אלמנט אסתטי-חזותי, המעלה את ערכו הנדל"ני של כל נכס בנוי.

הגדרות של אלוקל משתלבות היטב בקו העיצובי של המבנה, מגיעות במנעד רחב של צבעים, עומדות בתקנים המחמירים הן בהיבטי הייצור והן ברמת ההתקנה, ושומרות על צורתן המקורית לאורך שנים רבות. הגדרות של אלוקל קלות לתחזוקה ולניקיון, ואינן דוהות גם בחשיפה ממושכת לאור השמש ולתנאי מזג אויר קיצוניים.

 

בתכנון הגדר לפרויקט חשוב להתייחס לפרמטרים הבאים:

מראה מעוצב והרמוני התואם את הסגנון האדריכלי, סוג ואיכות של חומר הגלם ותנאי התחזוקה והיציבות לטווח הארוך.
בין שלל המוצרים המוצעים כיום בשוק, גדר האלומיניום נחשבת לפתרון הנוח והיעיל ביותר לתיחום וזאת מכיוון שהאלומיניום משלב שלל יתרונות טכניים ודקורטיביים כאחד ומהווה חומר איכותי, יציב, עמיד, נוח לעבודה וקל לשימוש ולתחזוקה.

 

יתרונותה של גדר אלומיניום

 • עמידות בפני מזג האוויר
  האלומיניום היא אחת המתכות העמידות ביותר בפני חלודה וקורוזיה. בניגוד לגדרות מעץ או מפלסטיק, גדר מאלומיניום אינה מושפעת משינויי מזג האוויר ואינה נהרסת במגע עם חומרי הריסוס הכימיים. גדרות אלומיניום מתאימות במיוחד לאקלים ישראלי המאופיין בלחות גבוהה.
 • עיצוב בהתאמה אישית
  אלומיניום מהווה חומר גמיש ונוח לעיצוב ולדקורציה ומאפשר יצירת דוגמאות במגוון צורות, על פי הצורך והטעם האינדיבידואלי של הלקוח. כיום, גידור אלומיניום נמכר בגימור מבריק או מאט ומציע מגוון צבעים, כגון שחור, לבן, חום, בז' או גווני האדמה.
 • שמירה על איכות לטווח ארוך
  גדר מאלומיניום קלה להתקנה ושומרת על הצורה המקורית, החוזק והיציבות לאורך השנים. ואומנם, אם הלקוח מחליט להחליף את הגדר בשלב מסוים, ניתן להשתמש במתכת לצרכים נוספים, מכוון שאלומיניום מאפשר מחזור מלא.
 • התקנה קלה
  בהתקנת הגדר מאלומיניום משתמשים בהברגה פשוטה או בפרופילים המתחברים בטריקה ללא ברגים כלל. לכן, התקנת גדר אלומיניום מהירה, לא מסובכת ואינה כרוכה בהשקעת מאמץ רב.
 • משקל קל
  בזכות המשקל הקל והמרקם הדק של החומר, גדרות אלומיניום נוחות להעברה אל אתר הבניה, להתקנה, לשיפוץ ולחידוש. בכדי לשפר את עמידות החומר בפני רוחות חזקות, ניתן להוסיף משקל אל הגדר על ידי שימוש בסגסוגת אלומיניום.
 • מחיר משתלם
  האיכות הגבוהה של החומר אינה משפיעה על מחירו. למעשה, גדרות מאלומיניום זולות יותר מגדרות מעץ מלא, מברזל או אף מפלסטיק. החיסכון במחיר בא לידי ביטוי גם בתחזוקת הגדר, אשר אינה דורשת השקעה כספית.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר