גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

גדרות אלומיניום

פרטיות, הגנה ואסתטיקה

גדרות באופן כללי, נוצרו על מנת להעניק פרטיות, הפרדה ותחימה של אזור מסוים. בעבר גדרות יוצרו מחומרים שונים כגון: עץ, ברזל ו-PVC.

מגוון הגדרות הקיים הינו רחב: אלומיניום, פלדה, רשתות, עץ, PVC, במבוק ועוד והם נבחרים לרוב על פי טרנדים קיימים מתקופה לתקופה.
לפני למעלה מעשור, הטרנד המוביל בארץ, היה הגדר הלבנה שיוצרה מ-PVC מוקצף, כחיקוי שהגיע מארה"ב. גדר זו שידרה את סטטוס הבתים האמריקאים עם הגדר הלבנה.

לאחר מכן, נוצר חיקוי של גדרות ה-PVC מפרופיל חלול בצבע לבן, שהגיע מקנדה ונקרא: גדר קנדה. גדר זו נעשתה פופולארית בקרב ערים מסוימות בארץ. בתום תקופה זו, קם טרנד חדש - גדרות אלומיניום שחיקה את מוצר ה-PVC ולבסוף גם החליפו אותו. כיום, המוצר המוביל בשוק הגדרות הפרטיים (גדרות אלומיניום לגינה למשל), הינו: גדר אופקית מפרופיל 20/40 (גדר הייטק). ישנם פרויקטים בהם עדיין מבצעים גדר מתכת משולבת רשתות מתכת, עקב מחיר נמוך יותר.

מבחר גדרות אלומיניום מעוצבות

גדרות אלומיניום אלוקל גדר אלומיניום למרפסת גדר אלומיניום להפרדה בין חצרות
גדר למרפסת מאלומיניום גדר אלומיניום לגינה גדרות אלומיניום על גג בניין
fence12_20200902083253.133.jpg fence13_20200902083255.258.jpg fence16_20200902084353.016.jpg
fence10_20200902083255.773.jpg fence11_20200902083253.539.jpg fence8_20200902083254.320.jpg
גדר אלומיניום מעוצבת גדרות בגוון עץ פתרונות מסתור

 

קבוצת אלוקל מעניקה מגוון אפשרויות רחב של תכנון, ייצור והתקנה

אלוקל מנוסה בעיצוב, ייצור והתקנה של גדרות אלומיניום מעוצבות למטרות פיתוח סביבתי "פשוט" יותר עבור פרויקטים בשטחים גדולים,
ומועצות מקומיות המבקשים לסגנן שפה עיצובית ייחודית בכל אלמנט בחלל החיצוני. השימוש בהן על פני גדרות מסוגים אחרים,
מבטל את הצורך בתחזוקה שוטפת, לעומת שימוש במוצר כגון עץ, הדוהה עם הזמן.

מגוון האפשרויות מתבטא בפיתוח גדרות מסוגים שונים ובגוונים שונים, כמו גם מגוון רחב של גוונים עפ"י מניפת RAL אוניברסלית וגווני עץ, סוגי פרופילים שונים בהתקנה אופקית או אנכית ותמיכה טכנית רחבה:

דגם 20/40 | דגם 40/20 | דגם 70/20 | דגם 20/70 | דגם 15/50 | דגם 50/15 | גדר בטריקה | גדר עמודים 80/80 | גדר עמודים 40/40

מעוניינים במידע נוסף או הצעת מחיר עבור גדר אלומיניום? התקשרו אלינו 04-8722939 ודברו ישירות עם המומחים שלנו או כיתבו לנו.

יתרונות גדרות האלומיניום

גדרות האלומיניום של אלוקל משתלבות היטב בקו העיצובי של המבנה, מגיעות במנעד רחב של צבעים, עומדות בתקנים המחמירים הן בהיבטי הייצור והן ברמת ההתקנה, ושומרות על צורתן המקורית לאורך שנים רבות.

הגדרות קלות התקנה, אינן דוהות גם בחשיפה ממושכת לאור השמש ולתנאי מזג אויר קיצוניים, הצבע אינו מתכלה ומעניק אסתטיקה ברמה גבוהה, ושילוב האלומיניום בייצור גדרות אלו מעניק חיים ואורך זמן וכאמור, אין בהתקנתם צורך בתחזוקה שוטפת:

 • עמידות בפני מזג האוויר - האלומיניום היא אחת המתכות העמידות ביותר בפני חלודה וקורוזיה. בניגוד לגדרות מעץ או מפלסטיק, גדר אלומיניום אינה מושפעת משינויי מזג האוויר ואינה נהרסת במגע עם חומרי הריסוס הכימיים. גדרות אלומיניום מתאימות לגינה במיוחד בגלל האקלים ישראלי המאופיין בלחות גבוהה.
 • עיצוב בהתאמה אישית - אלומיניום מהווה חומר גמיש ונוח לעיצוב ולדקורציה ומאפשר יצירת דוגמאות במגוון צורות, על פי הצורך והטעם האינדיבידואלי של הלקוח. כיום, המוצר נמכר בגימור מבריק או מאט ומציע מגוון צבעים, כגון שחור, לבן, חום, בז' או גווני האדמה.
 • שמירה על איכות לטווח ארוך - גדר אלומיניום קלה להתקנה ושומרת על הצורה המקורית, החוזק והיציבות לאורך השנים. ואומנם, אם הלקוח מחליט להחליף את הגדר בשלב מסוים, ניתן להשתמש במתכת לצרכים נוספים, מכיוון שאלומיניום מאפשר מחזור מלא.
 • התקנה קלה - בהתקנת גדר אלומיניום משתמשים בהברגה פשוטה או בפרופילים המתחברים בטריקה ללא ברגים כלל. לכן התקנת הגדר מהירה, לא מסובכת ואינה כרוכה בהשקעת מאמץ רב.
 • משקל קל - בזכות המשקל הקל והמרקם הדק של החומר, גדרות אלומיניום נוחות להעברה אל אתר הבניה, להתקנה, לשיפוץ ולחידוש. בכדי לשפר את עמידות החומר בפני רוחות חזקות, ניתן להוסיף משקל אל הגדר על ידי שימוש בסגסוגת אלומיניום.
 • מחיר משתלם - האיכות הגבוהה של החומר אינה משפיעה על מחירו. למעשה, גדרות מאלומיניום זולות יותר מגדרות מעץ מלא, מברזל או אף מפלסטיק. החיסכון במחיר בא לידי ביטוי גם בתחזוקת הגדר, אשר אינה דורשת השקעה כספית.

 

גדר אלומיניום בגוון עץ

 גדר אלומיניום  - שימושים נפוצים לה

למוצרי הגידור של אלוקל שני תפקידים עיקריים ולא ניתן להמעיט בחשיבותו של אף אחד מהם:
מחד, מספקות גדרות אלומיניום יצירת תחושת פרטיות והגנה ראשונית בין שטח מגורים אחד למשנהו, ומאידך מהווים מוצרי הגידור אלמנט אסתטי-חזותי, המעלה את ערכו הנדל"ני של כל נכס בנוי. ייעודן הוא הפרדה בין חצרות, יצירת פרטיות לדיירים, גדר דקורקציה.

ייחודיות גדר זו, דורשת מאיתנו עוד בשלב התכנון להתייחס לפרמטרים כגון, מראה מעוצב והרמוני התואם את הסגנון האדריכלי,
סוג ואיכות של חומר הגלם, ותנאי התחזוקה והיציבות לטווח הארוך.

 

 שאלות נפוצות

 • איך גדרות אלומיניום מהוות פתרון עבור אדריכלים, מתכננים ומעצבים?

הגדרות הינן בעלות מראה מעוצב והרמוני התואם את הסגנון האדריכלי, סוג ואיכות של חומר הגלם ותנאי התחזוקה והיציבות לטווח הארוך.
גדר אלומיניום ניתנת לבחירה ממגוון רחב של פרופילים וגוונים שונים כמו גם גווני עץ.

בין שלל המוצרים המוצעים כיום בשוק, גדר זו נחשבת לפתרון הנוח והיעיל ביותר לתיחום, זאת מכיוון שהאלומיניום משלב שלל יתרונות טכניים ודקורטיביים כאחד ומהווה חומר איכותי, יציב, עמיד, נוח לעבודה וקל לשימוש ולתחזוקה.

 • איך מתקינים גדר אלומיניום?

השיטה המהירה ביותר, הינה התקנה באמצעות השחלת עמוד פלדה בתוך עמוד אלומיניום, הכולל פלטה מרותכת עם 4 חורים, לצורך קיבוע לבטון ע"י ברגי ג'מבו וכיסוי ע"י רוזטה המסתירה את הפלטה בחלק התחתון. השיטה השניה מתבצעת ע"י קידוח כוס ויציקת העמוד לקידוח.

בדרך כלל, הגדר מותקנת על גבי רצועת בטון או קירות תמך. בחלק הפנימי של עמודי האלומיניום ישנם אביזרים סמויים המיועדים עבור קיבוע הגדר לבטון.
ברוב המקרים, עמודי האלומיניום מותקנים במרחק של כמטר וחצי מעמוד לעמוד.

 • האם גדר אלומיניום משמשת כגדר בטחון?

הגדר מהווה אלמנט דקורטיבי ואסטטי בלבד ואינה מהווה מעקה בטיחות.

 • האם גובה גדר האלומיניום מבוצע ע"פ תקן?

על פי תקן התקנת גדרות, גובה הגדר צריך להיות 105 ס"מ לפחות.
בגדר תקנית, המרווחים בין השלבים לא יעלו על 2 ס"מ בין שלב לשלב, כאשר הגדר היא אופקית.
כאשר הגדר מבוצעת בהתקנה אנכית, המרווחים בין השלבים לא יעלו על 10 ס"מ.

 • אילו גוונים של גדרות אלומיניום ניתן לקבל?

ניתן לקבל גוונים עפ"י מניפת גווני RAL, בכמות מינימלית של כ-100 מטר רץ, לפחות.

 

פרויקט לדוגמה: רם אדרת כפר יונה

קבלנים מומלצים: אלקטרה | קבוצת רם אדרת | אלמוג ב.ז. בניה והשקעות בע"מ | חברת מבני גזית (2000) בע"מ | רון גיא | יובל אלון | ועוד רבים אחרים.

מוזמנים כמובן להתרשם ממוצרים נוספים של חטיבת מערכות הסתרה Alukal

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר