גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חיפוי קירות בטון אדריכלי - חיפוי קיר בטון מעוצב

חיפוי מבנים וקירות חוץ ופנים באמצעות בטון אדריכלי

לוחות חיפוי בטון אדריכלי מהווים חלופה מצוינת לחומרים כאבן ושיש בחיפוי מעטפות מבנים וחיפוי קירות חוץ, ואף מאפשרים לחדש ולשדרג מבנים קיימים, תוך קיצור משמעותי של זמן הביצוע והקניית חזות אסתטית ועדכנית.

חיפוי GRC ועיצוב באלמנטים מבוססי בטון אדריכלי מאפשר לשוות גימורים מגוונים כגון אגרגטים חשופים, אבן טבעית, ואפקט לבנים כמו אלמנטים מרחביים לדוגמא. חטיבת הבטון האדריכלי, מקבוצת אלוקל הייתה הראשונה למסד תחום של חיפוי בניין מחומר ה -GRC בישראל ועל ידי כך להטמיע חיפויי קירות מעוצבים בחזיתות מבנים.

לוחות בטון אדריכלי משמשים לחיפוי קיר חיצוני ופנים המשולבים בבנייה רוויה, פרטית ותעשייתית.

חיפוי קיר בטון מעוצב

יתרונות חיפוי קירות חוץ באמצעות בטון אדריכלי:

  • מניעת רעשים - מחיצות רעש עשויות חיפוי GRC מבטון אדריכלי המסוגלות לקלוט רעשים, מעניקות לדיירים בקרבת מקום סביבת מגורים טובה יותר.
    ה– GRC המפזר וקולט רעשים, מציע לא רק פתרונות פונקציונליים בשימושים כגון אלה, הוא אף מעניק למעצבים את ההזדמנות ליצור עיצובים ארכיטקטוניים מרהיבים המשפרים את חזות המבנים.
  • גמישות - גמישותו של הבטון האדריכלי והשימוש בתבניות מחומרים מתקדמים מאפשרים חיקוי כמעט מושלם של פני שטח מיוחדים ומעניינים כמו עץ, אבן, ועוד.
  • צפיפות - הצפיפות הגבוהה, גימור פני השטח שלו והיכולת לעצב אותו בקלות, מהווים יתרון בבניית אולמות קונצרטים, ובבניית כבישים ומסילות רכבת. חיפויי בטון אדריכלי הנם מוצר המועדף על מהנדסי אקוסטיקה בישראל וברחבי העולם.
  • עמידות בתנאי חוץ משקל - משקלם הקל ועמידותם הטובה בתנאי חוץ מבטיחים כי איכות מופעו של החיפוי תישמר לאורך זמן.
  • תקנים - חיפויי הקירות של חברת אלוקל מיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר.

מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו למידע נוסף, ולהתרשם ממגוון סוגי חיפוי קירות חוץ ופנים מבית אלוקל.

חיפוי בטון אדריכלי

חיפוי קיר חיצוני חיפוי בטון אדריכלי חיפוי קירות פנים
חיפוי קירות חוץ חיפוי קירות בטון אדריכלי חיפוי בטון

חיפוי קירות בטון אדריכלי הינו חיפוי בטון המועדף גם על מהנדסי אקוסטיקה ברחבי העולם

הצפיפות הגבוהה של בטון אדריכלי, גימור פני השטח שלו והיכולת לעצב אותו בקלות, מהווים יתרון גדול בחיפוי בניין. מחיצות רעש עשויות מבטון אדריכלי המסוגלות לקלוט רעשים, מעניקות לדיירים בקרבת מקום סביבת מגורים טובה יותר. הבטון האדריכלי המפזר וקולט רעשים, מציע לא רק פתרונות פונקציונליים בשימושים כגון אלה, הוא אף מעניק למעצבים את ההזדמנות ליצור עיצובים ארכיטקטוניים מרהיבים המשפרים את חזות המבנים.

הבטון האדריכלי המיוצר במפעלי קבוצת אלוקל, הינו תרכובת של מלט, חול וזכוכית המהווה תחליף מועדף לחיפוי קיר חיצוני ו\או חיפוי בטון, בשל היותו קל משקל ונוח לעיצוב. בנוסף, מייצרת קבוצת אלוקל אריחי בטון בעיצובים ארכיטקטוניים שונים המשמשים לחיפוי קירות שלמים לחזיתות מבנים או לחלקים מהם.

אצלנו באלוקל ניתן להזמין את האריחים בגדלים שונים ובמגוון צבעים. מוזמנים ליצור קשר להתייעצות, הזמנה, תכנון וביצוע. אנו נשמח לעשות עבורכם סדר ולהקל עליכם המתכננים, המעצבים והאדריכלים החל משלב התכנון, סוג המשרביה, הטכניקה, הגודל, הדרישות הטכניות ועד לכדי גמר ביצוע הפרויקט.

פרויקט לדוגמה: לוחות בטון לחיפוי קירות בלובי מבנה

חיפוי קירות באמצעות בטון אדריכלי - פרויקטים לדוגמא:

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות