גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חיפוי קירות חוץ GRC - חיפוי קיר בטון מעוצב

חיפוי GRC עבור חיפוי קירות חוץ ומבנים

חיפוי GRC מבוסס על לוחות העשויים מהחומר, עבור חיפוי קירות או חיפוי מבנים בשמו הרחב היותר. לוחות החיפוי מהווים חלופה מצוינת לחומרים כאבן ושיש בחיפוי מעטפות מבנים וחיפוי קירות חוץ, ואף מאפשרים לחדש ולשדרג מבנים קיימים, תוך קיצור משמעותי של זמן הביצוע והקניית חזות אסתטית ועדכנית.

עיצוב בטון אדריכלי באלמנטים מבוססי GRC מאפשר לשוות גימורים מגוונים כגון אגרגטים חשופים, אבן טבעית, ואפקט לבנים. חטיבת הבטון האדריכלי GRC, מקבוצת אלוקל הייתה הראשונה למסד תחום של חיפוי בניין מחומר ה -GRC בישראל ועל ידי כך להטמיע חיפוי GRC מעוצבים בחזיתות מבנים.

לוחות ה- GRC משמשים לחיפוי קיר חיצוני ופנים המשולבים בבנייה רוויה, פרטית ותעשייתית.

חיפוי קיר בטון מעוצב

יתרונות חיפוי קירות חוץ באמצעות GRC:

  • מניעת רעשים - מחיצות רעש עשויות GRC המסוגלות לקלוט רעשים, מעניקות לדיירים בקרבת מקום סביבת מגורים טובה יותר.
    ה– GRC המפזר וקולט רעשים, מציע לא רק פתרונות פונקציונליים בשימושים כגון אלה, הוא אף מעניק למעצבים את ההזדמנות ליצור עיצובים ארכיטקטוניים מרהיבים המשפרים את חזות המבנים.
  • גמישות - גמישותו של ה- GRC והשימוש בתבניות מחומרים מתקדמים מאפשרים חיקוי כמעט מושלם של פני שטח מיוחדים ומעניינים כמו עץ, אבן, ועוד.
  • צפיפות - הצפיפות הגבוהה של ה- GRC, גימור פני השטח שלו והיכולת לעצב אותו בקלות, מהווים יתרון בבניית אולמות קונצרטים, ובבניית כבישים ומסילות רכבת. חיפויי GRC הנם מוצר המועדף על מהנדסי אקוסטיקה בישראל וברחבי העולם.
  • עמידות בתנאי חוץ משקל - משקלם הקל ועמידותם הטובה בתנאי חוץ מבטיחים כי איכות מופעו של החיפוי תישמר לאורך זמן.
  • תקנים - חיפויי הקירות של חברת אלוקל מיוצרים על פי התקנים המחמירים ביותר.

מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו למידע נוסף, ולהתרשם ממגוון סוגי חיפוי קירות חוץ ופנים מבית אלוקל.

חיפוי GRC - חיפוי בטון אדריכלי

חיפוי קיר חיצוני חיפוי בטון אדריכלי חיפוי קירות פנים
חיפוי בטון חיפוי בטון חיפוי בטון

חיפוי GRC הינו חיפוי בטון המועדף גם על מהנדסי אקוסטיקה ברחבי העולם

הצפיפות הגבוהה של ה-GRC, גימור פני השטח שלו והיכולת לעצב אותו בקלות, מהווים יתרון גדול בחיפוי בניין. מחיצות רעש עשויות GRC המסוגלות לקלוט רעשים, מעניקות לדיירים בקרבת מקום סביבת מגורים טובה יותר. ה–GRC המפזר וקולט רעשים, מציע לא רק פתרונות פונקציונליים בשימושים כגון אלה, הוא אף מעניק למעצבים את ההזדמנות ליצור עיצובים ארכיטקטוניים מרהיבים המשפרים את חזות המבנים.

ה-GRC המיוצר במפעלי קבוצת אלוקל, הינו תרכובת של מלט, חול וזכוכית המהווה תחליף מועדף לחיפוי קיר חיצוני ו\או חיפוי בטון, בשל היותו קל משקל ונוח לעיצוב. בנוסף, מייצרת קבוצת אלוקל אריחי GRC בעיצובים ארכיטקטוניים שונים המשמשים לחיפוי קירות שלמים לחזיתות מבנים או לחלקים מהם.

אצלנו באלוקל ניתן להזמין את האריחים בגדלים שונים ובמגוון צבעים. מוזמנים ליצור קשר להתייעצות, הזמנה, תכנון וביצוע. אנו נשמח לעשות עבורכם סדר ולהקל עליכם המתכננים, המעצבים והאדריכלים החל משלב התכנון, סוג המשרביה, הטכניקה, הגודל, הדרישות הטכניות ועד לכדי גמר ביצוע הפרויקט.

פרויקט לדוגמה: חיפוי קיר לוחות GRC בלובי מבנה

חיפוי קירות באמצעות חיפוי GRC - פרויקטים לדוגמא:

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר