גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרופילי אלומיניום רפפות

פרופילי אלומיניום להתקנה

ייעודן של רפפות אלומיניום הינו יצירת פתרונות הסתרה הכוללות מעבר של אוויר בניהם. בקבוצת אלוקל אנו משתמשים ברפפות ליצירת מסתורים, הצללה של פרגולה עם פרופיל היקפי וגם חיפוי קירות.

הרפפות הנקראות גם "פרופיל אלומיניום", משמשות לקירוי כפתרון הצללה עמיד ואיכותי המקנה שליטה בכניסת אור לחדר, מחזיק מעמד לאורך שנים, מראה חדשני ופרקטי.

קבוצת אלוקל מייצרת חתכים שונים של פרופילי אלומיניום לפי דרישות האדריכל / הלקוח, ותופרת מוצר ייחודי לפרויקט מסוים. קיים מגוון רחב מאוד של סוגי רפפות והיישום שלהן בשטח.

מעוניינים במידע נוסף או בקטלוג פרופילי אלומיניום? התקשרו 04-8722939 או כתבו לנו, אנחנו כאן לרשותכם. כמו כן, מוזמנים להתרשם ממגוון פתרונות החיפוי מבית אלוקל.

 

פרופילי אלומיניום קטלוג

פרופילים מושחלים

פרופילים אופקיים

פרופילים אנכיים

פרופיל מלבני חלול אלומיניום

פרופיל אלומיניום מלבני

פרופיל אלומיניום בהתקנה אנכית

* לחצו על התמונות לקבלת מידע נוסף

מהם פרופילי אלומיניום?

פרופילי אלומיניום הם הפתרון המושלם עבור סוגים רבים של יישומים. הם קלים, עמידים ומגוונים. ישנם פרופילים כמעט לכל יישום והם מגיעים בסגנונות וגימורים שונים שיתאימו לכל צורך והכל במחיר משתלם. פתרונות הסתרה אלו עשויים מפרופילי אלומיניום חזקים אשר מושחלים, בצורה אופקית או אנכית. הם יכולים לספק הגנה מפני נזקי מזג אוויר, כמו גם פורצים המנסים לפרוץ דרך חלונות או דלתות.

מהם היתרונות של פרופילי אלומיניום?

היתרונות של פרופילי אלומיניום הם שהם קלים, יעילים, קלים להתקנה וניקוי. זה הופך אותם למוצר מאוד תכליתי. ניתן להשתמש בפרופילי אלומיניום עבור פונקציות רבות ושונות. היתרונות של פרופילי אלומיניום הם שהם חזקים, עמידים, קלים ועמידים בפני קורוזיה. הם מושלמים עבור כל מיני יישומים גם כפתרון הצללה בפרגולות, המקנה להם מראה הייטקי.

פרופילי אלומיניום כפתרון אולטימטיבי לאדריכלים, מעצבים וקבלנים

לאדריכלים, מעצבים וקבלנים יש עולם של יתרונות להציע עם פרופילי אלומיניום. הם יכולים לספק מגוון רחב של פתרונות הסתרה ללקוחות שלהם שהם עמידים ומעשיים. אפשרויות ההתאמה מאפשרות שירותי התקנה מקצועיים שישפרו את חזות הפרויקט. לאדריכלים, מעצבים וקבלנים יש הזדמנות להציע פרופילי אלומיניום כפתרון האולטימטיבי מכיוון שהוא קל להתאמה אישית, מספק איכות ועמידות ובעל מראה חדשני. פרופילים אלו מהווים גם תהליך יעיל המציע צדדיות בפתרונות הסתרה עבור פרויקטים שונים.

שימוש ברפפות אלומיניום

מדוע לבחור בהם ברפפות אלומיניום על פני סוגי רפפות אחרים? בעבר נעשה שימוש בפרופילים מפלסטיק / PVC וחומרים שונים שאינם נמצאים בתקן כיום. חומרים אלו הוחלפו בפרופילי אלומיניום. רפפות מסוגים אחרים אינם עמידים באש, ברפפות ברזל העבודה מסורבלת יותר מאשר העבודה עם רפפות הצללה מאלומיניום. אלומיניום הינו בעל משקל קל יותר, עמיד בתנאי מזג אוויר וקל לתחזוקה. אלומיניום בגוון עץ ישמור על צבעו לאורך זמן שלא כמו בעץ ולכן אין צורך לצבוע אותו מעת לעת. רפפות אלומיניום מהווים פתרון הצללה והסתרה טוב ומיוחד.

סוגי רפפות מפרופילי אלומיניום

  • רפפות אלומיניום בהברגה עם ברגים: למלה מקבילית | למלה 70/20 | למלה 30/30 | למלה 50/25 ומגוון נוסף של חתכים מסוגים שונים
  • רפפות אלומיניום מושחלותלמלה מקבילית | למלה 45/15

פתרונות הצללה, הסתרה וחיפוי קירות

באמצעות פרופילי אלומיניום אנו מייצרים מערכות הסתרה (מסתורים כביסה, מסתורי מערכות ועוד), פרגולות אלומיניום ופתרונות הצללה וחיפוי קירות בפרופילים.

איך מתקינים פרופילי אלומיניום? ההתקנה מתבצעת בצורה יבשה ע"י זוויות עיגון מכני לבטון.

לסיכום, פרופילי האלומיניום המשמשים כרפפות הצללה והסתרה, עמידים לאורך שנים וניתן להזמינם במגוון צבעי RAL, וצבכעים בגוון עץ.

פרוייקטים נבחרים: חיפוי מבנה מסרגלי אלומיניום במתחם הקניות ביג נצרת | חיפויי אלומיניום ומערכות הסתרה ברמת גן | פרופילי אלומיניום לפרגולה ביישוב מולדת

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר