גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולות אלומיניום ומגוון מערכות ייחודיות להצללה וקירוי Amiel

פרגולות הצללה מאלומיניום חשמליות, מתכווננות, תלויות, קבועות ומעוצבות

ההיצע הרחב של פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום מעוצבות ופתרונות הצללה מבית אלוקל מעניק לכם המתכננים את החופש לממש את העיצוב הרצוי לכם בהתאמה לצרכים, לטעם האישי ולתנאי השטח: למרפסת, לכניסה לבית, לחניון ולבנייני תעשייה ומשרדים. הייצור מותאם ומתוכנן לצרכים הייחודיים של כל לקוח ב"תפירה אישית" הכוללת מדידות מקדימות, למיקום ההתקנה ולמבנה עצמו להבטחת איכות מיטבית (עמידות, זוויות השיפוע ועוד). אז אם אתם בצפון (ובעצם מכל הארץ) ומחפשים פתרונות הצללה איכותיים ועמידים בכל מזג אוויר, אנחנו כאן בשבילכם!

למה דווקא פרגולת אלומיניום?

פרגולות אלומיניום תלויות כפתרונות הצללה הולכות והופכות לרכיב מהותי בעיצוב חלל הסביבה החיצוני של בתים פרטיים, כמו גם בתים בבניה רוויה, ואף במבני מסחר ותעשייה. אין ספק שחדירתו של האלומיניום לעולם הבנייה הייתה משמעותית ביותר גם בתחום זה. 

מתלבטים איזו פרגולה לבחור? כתבו לנו או התקשרו אלינו 04-8722939 והתייעצו עם המומחים לפתרונות ההצללה שלנו באלוקל.

פרגולות מעוצבות מאלומיניום כפתרונות הצללה וקירוי

פרגולות אלומיניום מעוצבות

אם בפרגולות מעוצבות עסקינן, ניתן לבחור את גוון האלומיניום מתוך מבחר צבעים רחב, ולאפשר התאמה לסגנון האדריכלי והסביבתי, כמו גוון מתכתי מודרני, בגוונים צבעוניים ועזים או בגוון עץ, כך שקשה יהיה להבחין שמדובר באלומיניום ולא בחומר עצמו. הפרגולה יכולה להצמד למבנה כ"פרגולה מרחפת", "פרגולה תלויה" או להיות קבועה ומותקנת על עמודים כתמיכה וכאלמנט חזותי ואסתטי המשתלב היטב עם עיצוב הבניין. פרופילי אלומיניום המשמשים כקירוי עליון יכולים להיות מעוגלים, מלבניים או משופעים, והתקנתם יכולה להתבצע כפרופילים ישרים עם מרווחים ביניהם, או כסבכה המייצרת דיגום משבצות. ניתן לבחור כמובן גם בין פרגולה חשמלית נאספת או מתכווננת.

פרגולות אלומיניום כפתרונות הצללה:

  • פרגולה למרפסת.
  • הצללה לחלונות בבניה הירוקה המשמשת כאמצעי להורדת הטמפרטורה, במיוחד בחלונות הפונים לכיוון מזרח.
  • מערכות הצללה שונות מותקנות במרכזים מסחריים, בכניסות למבנים, חניונים, בתי ספר, גני ילדים ועוד.

אלומיניום הוא חומר העומד בצורה מצויינת בתנאי חוץ, ואין מתאים ממנו לזירת הפרגולות, הן מבחינת תפקודו והן מבחינת מראהו. בארצנו מלאת השמש, פרגולת אלומיניום היא אלמנט חיוני למתן צל לפתחים גדולים, מרפסות וכניסות, ומתאימה ביותר לבינוי הדורש אחידות של כלל המבנה מבחוץ ומבפנים.

פתרונות הצללה עבור קבלנים, אדריכלים ומתכננים

קבלנים, אדריכלים ואנשי מקצוע רבים, מספקים פרגולות ללקוחותיהם כפתרון הצללה אחיד ביחידות הדיור, ולקוחות רבים מבקשים לשלב פרגולות מעוצבות בבתים קיימים. ביישובים רבים ברחבי הארץ מהווה הפרגולה פתרון לתפיסה חזותית של אחידות בבנייה ומחייבת את הקבלן בהצבת דגם זהה בכל שטח הפרויקט. קבוצת אלוקל מתמחה במציאת פתרונות הצללה בעלי גמישות מרבית ואספקת יחידות מודולריות במידות, מחירים ובהיקפים כמותיי ופרגולות אלומיניום בצפון ובכך מקלה על הקבלן המבצע ביישום לוחות זמנים פרויקטליים.

 

שאלות נפוצות (ותשובות...)