גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולות אלומיניום ומערכות הצללה Amiel

ההיצע הרחב של פרגולות אלומיניום מעוצבות ומערכות הצללה מבית אלוקל, מעניק לכם המתכננים את החופש לממש את העיצוב הרצוי לכם בהתאמה לצרכים, לטעם האישי ולתנאי השטח: למרפסת, לכניסה לבית, לחניון ולבנייני תעשייה ומשרדים. הייצור מותאם ומתוכנן לצרכים הייחודיים של כל לקוח ב"תפירה אישית" הכוללת מדידות מקדימות, למיקום ההתקנה ולמבנה עצמו להבטחת איכות מיטבית (עמידות, זוויות השיפוע ועוד). אז אם אתם מחפשים פרגולות איכותיות, מעוצבות ועמידות בכל מזג אוויר, אנחנו כאן בשבילכם!

מתלבטים איזו פרגולה לבחור? ריכזנו עבורכם מידע שימושי על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת יותר בבחירת סוג הפרגולה בפרויקטים שלכם.

פרגולות אלומיניום מעוצבות במגוון סוגים

מהי פרגולת אלומיניום ומהם יתרונותיה?

פרגולת אלומיניום הינה אופציה מצוינת להצללת מרפסות, חניות, חללי מגורים חיצוניים או פתרון הצללה במבנים ציבוריים שונים, והיא בעלת עמידות רבה בכל מזג אוויר, נהדרת להגנה מפני השמש והגשם. את הפרגולות ניתן לשלב עם סוגים אחרים של מבנים או שהן יכולות לשמש כמבנים עצמאיים.

פרגולות האלומיניום שלנו הן הבחירה המושלמת להוספת ערך וסגנון לפרויקט אותו אתם מתכננים. עם מגוון רחב של עיצובים, צורות וצבעים, תוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת. בניגוד לפרגולות עץ, פרגולות האלומיניום כמעט ואינן דורשות תחזוקה ומחזיקות מעמד הרבה יותר זמן! הן הולכות והופכות לרכיב מבוקש ומהותי בעיצוב חלל הסביבה החיצוני של בתים פרטיים, כמו גם בתים בבניה רוויה, ואף במבני מסחר ותעשייה. אין ספק שחדירתו של האלומיניום לעולם הבנייה הייתה משמעותית ביותר גם בתחום זה. 

ניתן לבחור את גוון האלומיניום מתוך מבחר צבעים רחב, ולאפשר התאמה לסגנון האדריכלי והסביבתי, כמו גוון מתכתי מודרני, בגוונים צבעוניים ועזים או בגוון עץ, כך שקשה יהיה להבחין שמדובר באלומיניום ולא בחומר עצמו. הפרגולה יכולה להצמד למבנה כ"פרגולה מרחפת", "פרגולה תלויה" או להיות קבועה ומותקנת על עמודים כתמיכה וכאלמנט חזותי ואסתטי המשתלב היטב עם עיצוב הבניין.

סוגי פרגולות אלומיניום - מדריך מקוצר

כאמור, פרגולות הן דרך מצוינת להוספת צל והגנה לאזורי המגורים והשטחים החיצוניים. ישנם סוגים שונים של פרגולות שניתן לבחור, לכן חשוב להכירם היטב:

פרגולת אלומיניום קבועהפרגולות קבועות

פרגולות קבועות נפוצות מאוד. הן נייחות ואינן ניתנות להזזה, עשויות בדרך כלל מאלומיניום או מעץ, וניתן להרכיב אותן בקלות.

פרגולות אלו דורשות פחות זמן התקנה, בנויות מראש ומורכבות במקום.

 

פרגולה בין קורות בטוןפרגולות בין קורות בטון

פרגולות בין קורות בטון גם הן קבועות. הן מורכבות מסוככים למרפסת, בעזרתם יוצרים הצללה בין קורות הבטון.

הן מהוות פתרון עיצובי ואסתטי למראה המבנה, לפרטיות ולאיטום.

 

פרגולת אלומיניום מתכווננתפרגולות נפתחות

פרגולות נפתחות הינן פרגולות מתכווננות בעזרת מנגנון חשמלי, המספקות צל כמו הפרגולות הקבועות, אך לא תמיד מציעות הגנה מושלמת מפני גשם או רוח.

כמו כן, הן דורשות תחזוקה רבה יותר מאשר סוגים אחרים של פרגולות, וכמו חן יש לסגור אותן כאשר צפויות רוחות חזקות.

 

פרגולת אלומיניום תלויהפרגולות תלויות

פרגולות תלויות הינן פופולריות ביותר.

פרגולות אלו מגיעות עם מגוון תכונות, כאשר הרעיון המרכזי הוא שהן תלויות ללא עמודים תוך מתן הגנה מפני השמש והגשם.

 

פרגולות הצללה לחלונותפרגולות הצללה לחלונות

פרגולות הצללה לחלונות נפוצות בבניה ירוקה.

הן משמשות כאמצעי להורדת הטמפרטורה, ומותקנות במיוחד מעל חלונות הפונים לכיוון מזרח.

 

פרגולה לרכבפרגולות לחניה

פרגולה לרכב נועדה לשמור על הרכב בעיקר כהגנה מהשמש הישירה הקופחת.

סוג פרגולות זה נועד לחסוך את השימוש בכמיקילים לשימון ומשיחת הרכב, ויצירת חלל פנימי קריר ושמור.

 

מערכות הצללהמערכות הצללה

מערכות הצללה שונות בהתאמה אישית.

מערכות אלו מותקנות במרכזים מסחריים, בכניסות למבנים, חניונים, בתי ספר, גני ילדים ועוד.

 

פרגולות מעוצבות - הפתרון המושלם לקבלנים, אדריכלים ומתכננים

אלומיניום הוא חומר העומד בצורה מצויינת בתנאי חוץ, ואין מתאים ממנו לזירת הפרגולות, הן מבחינת תפקודו והן מבחינת מראהו. בארצנו מלאת השמש, פרגולת אלומיניום היא אלמנט חיוני למתן צל לפתחים גדולים, מרפסות וכניסות, ומתאימה ביותר לבינוי הדורש אחידות של כלל המבנה מבחוץ ומבפנים.

קבלנים, אדריכלים ואנשי מקצוע רבים, מספקים פרגולות ללקוחותיהם כפתרון הצללה אחיד ביחידות הדיור, ולקוחות רבים מבקשים לשלב פרגולות מעוצבות בבתים קיימים. ביישובים רבים ברחבי הארץ מהווה הפרגולה פתרון לתפיסה חזותית של אחידות בבנייה ומחייבת את הקבלן בהצבת דגם זהה בכל שטח הפרויקט. קבוצת אלוקל מתמחה במציאת פתרונות הצללה בעלי גמישות מרבית ואספקת יחידות מודולריות במידות, מחירים ובהיקפים גדולים, ובכך מקלה על הקבלן המבצע ביישום לוחות זמנים פרויקטליים.

לסיכום, פרגולות אלומיניום הן פתרון הצללה פופולרי מסיבות רבות ושונות. הן עשויות מחומר חזק ועמיד וזה חשוב כאשר אנו מעוניינים להגן על המבנה, על החלל החיצוני או על הרכב מפני השמש או הגשם. פרגולת אלומיניום תחזיק מעמד זמן רב, ולא יהיה צורך להחליפה או לתחזק אותה בתדירות גבוהה בשונה מחומרים אחרים.

שאלות נפוצות על פרגולות אלומיניום (ותשובות...)

  • האם ניתן לקרות פרגולות אלומיניום בחלק אטום?

אין לבצע שינויים ברכיבי הפרגולה ללא אישור החברה המבצעת. הפרגולות מתוכננות כמקור הצללה בלבד, ולכן הן לא אטומות ואינן מהוות כגג מבחינה קונסטרוקטיבית.

  • האם ניתן לבצע את ההצללה ללא מוטות מתיחה מאלומיניום?

מכיוון שהפרגולות הן מאלומיניום ולא מפלדה והינן קלות משקל, יש צורך במוטות העיגון / עמודים אשר מעניקים את החוזק הקונסטרוקטיבי לפרגולה. ולכן לא ניתן לוותר על מוטות המתיחה. רק במקרים מסוימים בהם משולבת פלדה, ניתן לבצע ללא מוטות מתיחה.

  •  האם ניתן לשלב צבעים שונים בפרגולת אלומיניום?

ניתן לשלב צבעי RAL על פי מניפת גווני RAL אוניברסליים וכן גווני עץ.

  •  מחירי פרגולות אלומיניום והגורמים המשפיעים עליהם

מחירה של פרגולת אלומיניום נקבע בראש ובראשונה על פי גודל הפרגולה, מורכבות הפרגולה, החומר המשמש לבנייתה, היכן היא מותקנת ועוד. גם עלות ההתקנה משחקת תפקיד בתמחור הכללי. טווח המחירים לפרגולות אלומיניום רחב, ולעיתים הן יקרות יותר מחלופות אחרות, אך בכל הנוגע בעלות אל מול תועלת, בהחלט מדוברת בהשקעה משתלמת.


קצת עלינו

קבוצת אלוקל מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום ומערכות הצללה שונות ומגוונות בהתאמה אישית, מחומרי הגלם הטובים ביותר וברמת גימור חסרת תחרות. הפרגולות המוצעות יכולות להיות סטטיות או מונעות בהפעלה ידנית או חשמלית, בהתאם לסטנדרטים קפדניים ובקרת איכות בינלאומית. מחלקות התכנון של הקבוצה ערוכות למתן מענה מדויק לדרישות הקבלן, האדריכל והיזם, בהתאמת מערכות הצללה מסוגננות לכל חזית ומבנה בכל רחבי הארץ.

פרויקטים לדוגמא

קבלנים שאנו עובדים איתם

אלקטרה | אשטרום | דניה סיבוס | דונה | שיכון ובינוי | תדהר | אפקון | אודור | עץ השקד | אביסרור | י.ח דימרי | רמי שבירו | י. שטרן | אלמוג ב.ז | אלמוג כ.ד.א.י | גיא ודורון לוי | שמעון צרפתי | מבנים ונתיבים | גל אריאל | בראל | סיון ביצוע | ועוד רבים וטובים...

מידע נוסף:

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות