גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מאמרים חטיבת הבטון האדריכלי | UHPC

חיפוי קירות משרביות פרויקט ישכר תפן

GRC בטון אדריכלי

העת החדשה הרחיבה את קשת החומרים והטכנולוגיות העומדים כיום לרשות קהילת התכנון, ובתוך כך פתחה חלון הזדמנויות ליישומים אדריכליים/הנדסיים חדשים ולמימוש עיצובים יצירתיים. אחד המרתקים בזירת החומרים העכשווית הוא בטון אדריכלי ה - GRC, אשר שלל תכונותיו הנן בבחינת פריצת דרך המעניקה יריעת אפשרויות רחבה ורבגונית להגשמת תכנונים מורכבים, חדשניים ושאפתניים.

חיפוי קירות פנים דקורטיבי

חיפויי פנים וחיפויי חוץ: הפתרונות המומלצים ביותר לחיפוי קירות

בשנים האחרונות התפתח מאד תחום חיפוי מבנים בעולם הבנייה. תחום זה כולל את כל הסוגים של כיסוי קירות חיצוניים, לכל הצרכים – צרכי שמירה והגנה, צרכי אסתטיקה ועיצוב וצרכי הצללה וחסכון אנרגטי. טכנולוגיות חיפוי חיצוני והחומרים בהם נעשה שימוש השתכללו מאד ואף הוזלו. לכן כיום ניתן לראות מבנים רבים מאד במרחב הציבורי וכן בתים ובניינים פרטיים העושים שימוש בסוגי חיפוי שונים למטרות שונות. האפשרויות רבות מגוונות. איך תדעו מה מומלץ?

בטון אדריכלי

בטון כחומר ביד היוצר - הבחירה של האדריכלים

בטון הוא חומר פופולרי יותר ויותר לעיצוב הבית. הרעיון להשתמש בו בבית שלך אולי נראה מוזר בהתחלה, אבל המראה והתחושה של קערת בטון או פמוט יכולים להפוך את החלל למודרני ומסוגנן יותר. אז אם עדיין אין לכם פריטי בטון בבית או במשרד, המאמר הזה יעזור לכם להתחיל.

ספסלי בטון מעוצבים - אסטטיקה אורבנית

אסתטיקה אורבנית

כבר בכניסה למשרדו של ערן חמו, מנכ"ל קבוצת אלוקל, חשים מיד שהאיש חי ונושם עיצוב. הצורך הטוטאלי בעיצוב הוא אולי הביטוי המובהק ביותר להפיכתם של מפעלי "קבוצת אלוקל", מבית מסחר חיפאי שעסק בתחילת שנות השישים בפרופילי אלומיניום, לשחקן מרכזי בקנה מידה ארצי, בתחום האסתטיקה האורבאנית כיום.

שחזור מבנים

שימור מבנים ושחזור חזיתות

שחזור (Restoration) - פעולה הנעשית כחלק משימור מבנים, הבאה להחזיר למבנה את צורתו המקורית כפי שהייתה במועד מסוים בעבר, כולל שחזור פרטים מדויקים, הסרת תוספות שנעשו לאחר אותו מועד, הצבה מחדש של רכיבים שהתמוטטו ונמצאו באתר והשלמת המבנה. בעזרת ה - GRC של קבוצת אלוקל ניתן לשחזר אלמנטים צורניים וקונסטרוקטיביים במבנה המקורי באופן מדויק תוך הפחתה ניכרת בעומס על המבנה בזכות תכונותיו ההנדסיות של החומר.

עיצוב בבטון

עיצוב בבטון - מוצרי בטון לבית הלהיט החם הבא!

אם אתם אנשי מקצוע בתחום העיצוב או אדריכלים, אולי כבר שמעתם על הטרנד פורץ הדרך בתחום עיצוב הבית – עיצוב בבטון - מוצרי בטון לבית. לא מדובר על עוד שיטת בנייה או הקמת מבנים, אלא על יצירה של מוצרים דקורטיביים לבית העשויים מבטון. מה כולל הטרנד ומהם יתרונותיו?

פרוייקט השבת עטרה ליושנה

השבת עטרה ליושנה- שחזור בניין עיריית תל אביב

חטיבת הבטון האדריכלי (GRC) המתמחה בפיתוח, ייצור והתקנה של מוצרי גמר לפרויקטים בתחום הבנייה, השלימה את עבודות שחזור חזית בניין העירייה שנמשכו כשנתיים. פרויקט שנאמד ב-6 מיליון ₪. במסגרת הפרויקט בוצע שחזור של מערכת ההצללה בחזית המבנה הפונה לכיכר רבין בעזרת מסגרות שמש עשויות GRC.

חיפוי קיר בטון אדריכלי

חיפוי קירות חוץ בטון אדריכלי - מניה וישראל שוחט, תל-אביב

חברת הבנייה שגראוי-ליבוביץ בחרה לראשונה בחיפוי קירות חוץ ב - GRC של קבוצת אלוקל עבור פרויקט תמ"א 38, שבוצע ברחוב מניה וישראל שוחט בתל-אביב. תכנון הפרויקט: אדריכל בראד פינצ'וק | "החדר" אדריכלים.

כיפת בטון

כיפת GRC בבית ספר בבאקה אל-גרביה

חטיבת הבטון האדריכלי של קבוצת אלוקל בביצוע כיפת GRC בבית ספר בבאקה אל-גרביה.

עיצוב בטון אדריכלי במוזיאון מורשת יהדות תימן ברחובות

קבוצת אלוקל בביצוע עבודות עיצוב באלמנטים אתניים של קרניזים ומסגרות לחלונות במוזיאון החדש למורשת יהדות תימן ברחובות.

ספסלי בטון בנמל תל אביב

ספסלים בנמל תל-אביב

חטיבת הבטון האדריכלי (GRC) מקבוצת אלוקל בביצוע עשרות ספסלים לפרויקט בינוי, שיפוץ ושדרוג טיילת להט (גורדון) בתל אביב – מחוף גורדון בצפון ועד לדולפינריום בדרום.

שחזור מבנים

שחזור חזיתות בית נעמי גבעון נווה צדק

חזיתות ביתה בן המאה ה - 19 של האמנית נעמי גבעון חודשו לפני מספר שנים בעזרת  יכולותיה של חטיבת הבטון האדריכלי של קבוצת אלוקל (GRC).

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות