גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

עבודות אלומיניום לבניין

מגורים סמוך לים? אין דבר יותר מדהים מזה. לקום בבוקר, לשתות קפה במרפסת לרעש הגלים. הבעיה מתחילה כשאותה המרפסת מתחילה להתבלות...

מה היתרון בעבודות אלומיניום לבניין?

עבודה עם אלומיניום היא הרבה יותר נקייה, מצריכה הרבה פחות עבודת שטח. החלקים מיוצרים במפעל בתנאי מעבדה למעשה ומותקנים באתר בלי צורך בריתוכים שפוגעים מאוד בוויזואליות ובעמידות של המוצר ולמעשה זו עבודה נקייה.

אילו פתרונות גמר אלומיניום לחיפוי מבנה קיימים?

אנחנו רואים כל כך הרבה פרויקטים יוקרתיים סמוך לים, אבל אם נסתכל בפרטים הקטנים נראה את החלודה בכל מיני מקומות ולשם כך דרוש קירוי למרפסת. פרויקטים שהושקע בהם הרבה מאוד כסף נראים רע מאוד אחרי מספר שנים, במיוחד אם הם בסביבה בעלת קורוזיביות גבוהה, סביבה ימית, שזה עד 1,000 מטר מהים. מראש שמים דגש על בחירת פריטים שהם עמידים לאורך הרבה מאוד שנים בסביבה קורוזיבית נגד החלודה. אנחנו נראה בפרויקטים גדילה במספר המוצרים שבהם משתמשים באלומיניום כפתרונות הצללה ומערכות הצללה.

פרויקט יוקרתי לדירות VIP שתוכנן בהפקדה כדי שיעמוד על שפת הים ויחזיק לתקופה ארוכה

ניתן לראות במרפסות את השילובים המיוחדים שהאדריכלית בחרה לבצע בפרויקט הזה. זה כלל מערכות הצללה מפרופילי כנף מטוס, פרופילי אלומיניום שמצד אחד נותנים המון צל לתוך האזור הנבחר ומצד שני מכניסים המון אוויר ואור. זה שילוב מצוין, כאשר אם פעם היו משתמשים בחומר (אלומיניום) רק לחלונות ודלתות, היום משתמשים כמעט לכל המעטפת הדקורטיבית של הבניין, אם זה מסתורי הכביסה, אם זה מעקות אלומיניום, חיפויים של המרפסות, מצללות, וכמעט כל מוצר שעוטף את הבניין מיוצר מאלומיניום כאשר הוא צבוע בצבע באיכות גבוהה מאוד ולמעשה ייראה כחדש למשך עשרות שנים.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר