גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

יתרונות האלומיניום לחיפוי קירות, קירוי והצללה, מעקות וגדרות

אם אתם מעוניינים בחיפוי קיר חיצוני, מעקות למרפסת או פתרונות הצללה במראה / בגוון עץ, עם עמידות לאורך שנים, אלומיניום זה שם המשחק!

חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות. חברות רבות משתמשות בחומר זה ליצירת פתרונות הצללה וחיפוי קירות במגוון תצורות, המאפשרות קבלת תוצר איכותי ועמיד לאורך שנים.

בעבר, על מנת ליצור מראה "עתיק" בגוון עץ, לא הייתה ברירה אלא להשתמש בעץ עצמו. פיתרון זה, הפך לרבות הימים לפחות אפקטיבי עצם העובדה, כי עץ טבעו להישחק עם הזמן ולאבד מצבעו ואיכותו כתוצאה מנזקי מזג אוויר, ניקיון לקוי, טרמיטים, פטרת וכו'.

פתרונות חיפוי והצללה מאלומיניום

היישומים לשימוש בחומר האלומיניום הינם רבים, מגוונים ואפשרויות השימוש בהם רחבות, כדלקמן:

 • גדרות אלומיניום - גדרות להפרדה וחציצה בין שטחים גינה ולבית לפרטיות, הגנה ואסתטיקה.
 • מסתורי כביסה - כפתרון עבור אדריכלים, מתכננים ומעצבים להסתרת שטחי שירות וקבלת חזות אסתטית.
 • פרגולות מאלומיניום - פתרון הצללה אשר עמיד לאורך שנים רבות מפגעי מזג אוויר.
 • חיפוי קירות חוץ אלומיניום - בדומה לסרגלי אלומיניום אך בשונה משימוש בחומרים כמו אבן, השימוש באלומיניום מעניק הן מראה "נקי", יוקרתי וטרנדי יותר והן פתרון בטיחותי טוב יותר.
 • דלתות הסתרה מאלומיניום בגוון עץ - מראה "עתיק" בו ניתן לשלב יתרון ייחודי של הגנה מפני "שמש נמוכה" השולחת את קרניה בצורה אופקית מעל הים בשעות אחה"צ.
 • חיפוי בעמודי גובה לאורך בניינים - עמודים אלו מחליפים את השימוש בפלדה ומעניקים למבנה מראה דקורטיבי.

יתרונותיו הרבים של האלומיניום, מעמידים אותו בנקודת מוצא בה הוא גובר על כל חומר אחר ומספק את התוצר הסופי הנכון ביותר מבחינת נראות אלגנטית ומבחינת עמידות ובטיחות מקסימלית.

אז מהם היתרונות בשימוש באלומיניום?

 • משקל - האלומיניום בנוי בצפיפות נמוכה ובחוזק חומרי רב, מה שתורם למשקלו להוות כ-1/3 ממשקל הפלדה ולאפשר ביצוע חתך זהה.
 • צביעה איכותית - האלומיניום מאפשר צביעה אלקטרוסטטית איכותית, איתה ניתן להגיע למגוון רחב של צבעים המגשימים כל חזון.
 • עמידות - גבוהה ביותר בשיתוך (קורוזיה) ובתנאי חוץ קיצוניים, הודות לשכבת חמצון קשה ביותר הנוצרת על פני שטחו בחשיפה הראשונה לאוויר.
 • חזות - מסוגננת ונאה ואפשרויות עיבוד מגוונות אשר מאפשרות חופש יצירתי בתכנון ואופציה לעיצוב הדומה לעץ אמיתי.
 • התקנה יבשה - בחיפוי, תליית האלומיניום מתאפשרת בהתקנה יבשה על גבי זוויות או קונסטרוקציה נסתרת המותקנת על המבנה. הודות למרווח שנוצר כך בין הקירות לבין החיפוי, ניתן לפלס פני שטח לא ישרים, להסתיר פגמים או אלמנטים לא אסתטיים, ואף לשפר את מידת האוורור והבידוד של המבנה ובכך לשפר גם את הנוחות האקלימית בתוכו פנימה.
 • בטיחות מקסימלית בחיפוי - הבטיחות מתאפשרת היות והתלייה אינה עושה שימוש בחומרי הדבקה שעלולים להתרופף עם הזמן ולגרום חלילה, לצניחת מרכיבי חיפוי המיושמים ישירות על קירות המעטפת, כאבן למשל.
 • מיחזור - לבסוף, ולא פחות חשוב, לאלומיניום קלות ניקוי ותחזוקה, כמו גם ערך ירוק בשל היותו ניתן למחזור, ומתוך כך גם ערך כלכלי.

הבחירה באלומיניום כפתרון כלכלי מאחר ואין צורך לבצע החלפה \ חידוש של האלמנטים כל מספר שנים.

קבוצת אלוקל פועלת בשוק הבנייה קרוב לשלושים שנה, עוסקת בפיתוח וייצור מוצרי גמר ייחודיים על בסיס אלומיניום ומתמחה במוצרים, כגון: חיפוי מבנים, פרגולות למרפסות ולשטחי ציבור, סבכות וסוככים שונים, מסתורי כביסה ובטון אדריכלי (GRC), ולאחרונה גם מעקות מאלומיניום.

לאחרונה, ביצעה חטיבת מערכות ההסתרה מקבוצת אלוקל, בשיתוף עם משרד האדריכלים "ישר אדריכלים", פרויקט ייחודי של "בניינים לשימור" בקומפלקס הדיור "נויה" שבתל אביב. בפרויקט זה, לאחר חשיבה ועיבוד החזון של משרד האדריכלים, שולבו אלמנטים רבים שמקורם באלומיניום: עמודי גובה, פרגולות, דלתות הסתרה וחיפוי חזית הבטון של המרפסות. השילוב של אלמנטים אלו כתחליף לעץ, פלדה או אבן, השוו למבנה את המראה, האלגנטיות והעמידות אותם חיפשו האדריכלים.

הודות לתפישה חזותית והבנה אדריכלית על ידי צוות אדריכלים הפועלים בקבוצת אלוקל, משכילה הקבוצה, להגיש ללקוחותיה פתרונות המתאימים במדויק לסגנון האדריכלי של המבנה.

מוזמנים להתרשם ממגוון סוגי חיפוי קירות חוץ מבית אלוקל, וכמובן ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר.

נשמח לעמוד לשירותכם כל העת!

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר