גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

קירוי חניות לרכבים

למה נועד קירוי חניה לרכב?

תנאי מזג האוויר בישראל, ובעיקר השמש הישירה הקופחת משך רוב שעות היום, מזיקים רבות לרכבים ומחממים את חללם הפנימי. הנזקים העיקריים הנגרמים מאור שמש ישיר על רכב הנם צבע דהוי ונזק בלתי הפיך לחלקי הפלסטיק. קירוי רכבים בעצם בא לתת פתרון להצללה לרכב.

ומה עושים בשביל לשמור על הרכב?

קירוי חניות והצללת החניה מסוג זה נועד לחסוך את השימוש בכימיקלים לשימון ומשיחת הרכב, ולשמור עד כמה שניתן על חלל פנימי קריר ושמור. בנוסף, קירוי חניה ורכבים באופן כללי יתרום רבות גם בהצללה לרכב מפני השמש הקופחת בימי הקיץ וגם כמסתור בסערת גשמים, יביא לחיבור החניה אל הבית וימנע רטיבות ולחות.

הפתרון הנפוץ להצללה לרכב הינו פרגולת חנייה לרכב

פתרונות קירוי חנייה לרכב של קבוצת אלוקל

הצללה לרכב נעשית באמצעות קירוי החניה באמצעות פרגולת אלומיניום למגוון יישומים אדריכליים. ניתן לקבל פרגולה זו במגוון סוגים עבור קירוי חניות כגון: סנטף, פוליגל, סנפל, פאנל מבודד ועוד ובמגוון צבעי RAL ובמגוון רחב של גווני עץ. 
הצללה לרכב ומשטחי הקירוי לחניה עבור רכבים, מגיעים כפתרונות אטומים או מחוררים על פי העדפת האדריכל. דגמי הסבכות, הגגות, הגגונים והפרגולות לחניות עשויות כולם מפרופילי אלומיניום איכותיים. לדוגמא: פרגולה עם פרופיל היקפי התלויה על מוטות מתיחה או עמודים.

הפתרונות אותם אנו מציעים רבים ומגוונים. מבחר הפתרונות נע החל ממתכת מסורגת, קורות עץ הבנויות כפרגולה נתמכת במסגרת מתכת, משטחי פלסטיק עמיד ומבודד ועוד.
דגמי פרגולות החניה באים עם קירוי פולי-קרבונט חלבי או צבעוני, עמיד ואיכותי. ניתן להזמין את הדגמים בצבעים סטנדרטיים או בגוונים מיוחדים לפי בחירת הלקוח כגון: מטאלי, דמוי עץ ועוד.

ואם אתם כבר כאן, אולי יעניין אתכם המדריך לרכישת פרגולה לבית.
רוצים לקרוא עוד על פרגולות, סוככים ואמצעי הצללה במבנים? קראו כאן.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר