גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

קירוי חניות - הצללה לרכב

הצללה לרכב באמצעות פרגולה לחנייה מאלומיניום, למגוון יישומים אדריכליים.

תנאי מזג האוויר בישראל, ובעיקר השמש הישירה הקופחת משך רוב שעות היום, מזיקים רבות לרכבים ומחממים את חללם הפנימי. הנזקים העיקריים הנגרמים מאור שמש ישיר על רכב הנם צבע דהוי ונזק בלתי הפיך לחלקי הפלסטיק. קירוי רכבים בעצם בא לתת פתרון הצללה לרכב. פרגולת חנייה לרכב נועדה לחסוך את השימוש בכימיקלים לשימון ומשיחת הרכב, ולשמור עד כמה שניתן על חלל פנימי קריר ושמור. בנוסף, קירוי חניה ורכבים באופן כללי יתרום רבות גם בסערת גשמים, יביא לחיבור החניה אל הבית וימנע רטיבות ולחות.

פרגולה לחנייה מעוצבת מאלומיניום

פתרונות קירוי חנייה לרכב של קבוצת אלוקל הנם רבים ומגוונים, ומיועדים לשטחים ציבוריים ולבתים פרטיים כאחד. מגוון האפשרויות לבניית פרגולות אלומיניום ומבחר פתרונות הצללה לחניה נע החל ממתכת מסורגת, קורות עץ הבנויות כפרגולה נתמכת במסגרת מתכת, משטחי פלסטיק עמיד ומבודד ועוד. 

פתרונות הצללה לחניה מקבוצת אלוקל

הצללה לרכב ומשטחי קירוי חניה לרכב, מגיעים כפתרונות אטומים או מחוררים על פי העדפת האדריכל.

משטחי הקירוי לחניות רכבים מגיעים כפתרונות אטומים או מחוררים על פי העדפת האדריכל ולקוח הקצה. דגמי הסבכות, פרגולות לחניה והגגונים עשויים כולם מפרופילי אלומיניום איכותיים. דגמי פרגולות חניה באים עם קירוי פולי-קרבונט חלבי או צבעוני, עמיד ואיכותי. אצלנו באלוקל ניתן לקבל פרגולת אלומיניום לרכב מעוצבת, במגוון צבעי RAL ובמגוון רחב של גווני עץ. ניתן להזמין את הדגם בצבעים סטנדרטיים או בגוונים מיוחדים לפי בחירת הלקוח כגון: מטאלי, אלומיניום דמוי עץ ועוד.

דברו איתנו במספר 04-8722939 או שלחו לנו מייל לייעוץ והתאמה אישית.

אז אם אתם כבר כאן, מוזמנים לקרוא מאמרים מעניינים מבית חטיבת ההצללה שלנו >>

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות