גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

גגון כניסה לדלת - פרגולת אלומיניום

מהו גגון כניסה לבית? לדלת כניסה?

גגון לדלת כניסה הרי הוא "גגון כניסה לבית" הינו מוצר ייחודי. פרגולה המורכבת מסוכככים עשויים אלומיניום אשר נתפרת לפי מידה עפ"י דרישת הלקוח, ובעצם מהווה פתרון אסטטי, עיצובי ופונקציונאלי מושלם עבור מעצבים, אדריכלים ומתכננים לקירוי והצללת כניסה למבנים. ישנם מספר סוגים של סוככים, כלומר גגוני כניסה מהפשוטים ביותר ועד למורכבים ביותר.

אצלנו באלוקל ניתן למצוא מגוון פתרונות עבור גגוני כניסה לבניין או פרגולות אלומיניום באופן כללי, החל מפרגולה במימדים קטנים ועד לגגוני כניסה הבנויים מקונסטרוקציית מתכת המחופה ע"י פחי אלומיניום בשלל צבעים. כמו כן, ניתן לקבל את המוצר במגוון צבעי RAL ובמגוון רחב של גווני עץ.

 

מעוניינים בגגון לדלת כניסה? הגעתם למקום הנכון

חטיבת מערכות ההצללה של קבוצת אלוקל מציעה מגוון רחב של גגוני כניסה לבית, המאפשרים קירוי חלל הכניסה והגנה מפני גשם. כל גגוני הכניסה מיוצרים ממסגרת חזקה ועמידה העשויה אלומיניום, ובה ניתן לשלב דגמים, חומרים וצבעים שונים, מבין דוגמאות הסבכה, שתי וערב, קורות רחבות או צרות, בשילוב חומרים שונים ועוד על פי דרישה.

ניתן לבחור מבין גגוני כניסה תלויים, או כאלו הנשענים על עמודים, למראה דקורטיבי כפרי. בנוסף, ניתן לשלב על גבי גגוני הכניסה קירוי זכוכית או פוליקרבונט, לאיטום מוחלט לאורך זמן.

 

מתלבטים איזה גגון כניסה לבית לבחור? 

מוזמנים לקרוא הכל על פרגולות, סוככים ואמצעי הצללה במבנים, ובנוסף לנוחיותכם יצרנו את המדריך לרכישת פרגולה לבית.

רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? אנחנו כאן לשירותכם בכל עת.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר