גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
אודות חטיבת מערכות הצללה Amiel

אודות חטיבת מערכות הצללה Amiel

חטיבת מערכות הצללה - פועלת בשוק הבנייה מעל ל-30 שנה, לאורכן פיתחה וייצרה מוצרי קירוי, הצללה, פרגולות מעוצבות, סוככי חניות, הצללת חלונות וסוככי כניסה. החטיבה מתמחה בפיתוח פתרונות הצללה לחברות בנייה ופרויקטים רחבי היקף, המבקשים ליהנות ממוצרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.

למקור המילה פרגולה קיימות מספר גרסאות, ובכל מקרה מהותה היא אחת - הענקת הצללה מפני שמש קופחת והגנה מגשם. אם בעת העתיקה סיפקו את המענה לכך אלתורים כאלה ואחרים מחומרים שהיו זמינים בשטח, כגון "סוכות" עם צמחייה משתרגת, הרי שבעידן בו אנו חיים היום מדובר בחלק בלתי נפרד מהנוף הבנוי ובהיצע רחב של פתרונות הצללה יעילים מבוססי חומרים שונים. בתוך כך, אין ספק שחדירתו של האלומיניום לעולם הבנייה הייתה משמעותית ביותר גם בתחום זה - מאפייניו החומריים, ובפרט עמידותו המצוינת בתנאי חוץ, הפכו אותו לחומר מנצח בזירת ההצללות, פונקציונאלית ואסתטית כאחד, עם או ללא שילוב חומרים נוספים. 

במדינת ישראל שהתברכה בתשעה חודשי שמש בשנה, פרגולת הצללה היא אלמנט חיוני, ועוד יותר מכך על רקע תפיסות התכנון העכשוויות הקושרות את החוץ והפנים באמצעות פתחים גדולים ו/ או מרפסות. ההיצע הרחב של פתרונות ההצללה מבית אלוקל מותיר למתכנן וללקוח "חופש בחירה" לממש את העיצוב הרצוי בהתאמה לצרכים, לתנאי השטח ולהעדפות הטעם האישי. הייצור מתבצע ב"תפירה אישית", הכוללת מדידות מקדימות כפרמטר רב חשיבות להבטחת התאמה מדויקת למיקום ההתקנה, וכן תכנון קפדני של היבטים מבניים כעמידות קונסטרוקטיבית, חישוב זוויות השיפועים ועוד, להבטחת איכות מוצר מיטבית.

מוזמנים לקרוא על: "מהן האפשרויות המומלצות כפתרונות הצללה?"

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר