גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולות ומערכות הצללה מקבוצת אלוקל

העונה החמה והממושכת, הרצון ליהנות מהמרחב החיצוני גם בימים הקרים והיכולת לקרות שטחים נרחבים בקלות, הופכים את הבחירה בפרגולה בנויה (פרגולות או מערכות הצללה מגוונות) כמועדפת על קבלנים ולקוחות פרטיים כאחד.

פרגולות אלומיניום ומערכות הצללה כפתרון למרחב מוצל ומאוורר

הפרגולות עשויות מאלומיניום בשילוב מתכת, פלסטיק, זכוכית ומשילוב חומרים נוספים, המבטיחים עמידות, מראה אסטטי ושימוש מהנה לאורך זמן. הפרגולות ופתרונות הקירוי מקבוצת אלוקל ידועות בחדשנותם, במגוון הפתרונות הטכנולוגיים והשיטות וביכולת השתלבות אופטימלית בכל חלל, בהיבט עיצובי ופונקציונלי.

 

 

סוגי פרגולות:

פרגולה חשמלית פרגולות מתכווננות לזווית השמש Eclipse

פיתוח אוסטרלי חכם המאפשר לכוון את סוכך הקירוי בהתאם לזווית השמש המשתנה. אלה הן פרגולות איכותיות עם רפפות מסיביות ורחבות, הנפתחות לזווית של עד 150 מעלות, פטנט המאפשר יצירת זווית נגדית לשמש בעונת הקיץ החמה, יחד עם אוורור מלא. בחורף, מופנות הרפפות דווקא לכיוון השמש, והפעם ליצירת אפקט של הגברת כמות האור והחום. בנוסף לכך יוצרת אפשרות זו, של סגירה מעגלית מלאה, אפשרות להמשיך שהות מחוץ למבנה גם בימים גשומים. בנוסף לכך, מצויד ה"אקליפס" במערכת מרזבים היקפית לניקוז מושלם של המשקעים.

פרגולות אלה מתאימות במיוחד לחיפוי שטחים גדולים ובהם שטחי ציבור ואתרי בילוי כגון: פארקים, מסעדות, בריכות מקורות וחצרות הבתים. פתיחה וסגירה של הרפפות לזווית של 150 מעלות מאפשרת ניקוי מושלם של שני צידי הרפפת. הפעלת דגם האקליפס היא נוחה וקלה. הדגם מצויד במנגנון הפעלה חשמלי בעזרת שלט משוכלל ופשוט להפעלה. ניתן להזמין את הדגם בצבעים סטנדרטיים או בגוונים מיוחדים לפי בחירת הלקוח כגון: מטאלי, דמוי עץ ועוד.

פרגולות אירופאיות מתכווננות SunShield

פרגולות עם רפפות עדינות ואסטטיות המאפשרות שליטה מלאה, באופן חשמלי או ידני, בפעולת הפתיחה עד 90 מעלות בכל מזג אוויר – שמש או גשם (מאפשרות סגירה מלאה והפיכתן לגג).
פרגולות אלה מתאימות גם להצללת חלונות וקירות מסך. ניתן להזמין את המוצר בצבעים סטנדרטיים או בגוונים מיוחדים לפי בחירת הלקוח כגון: מטאלי, דמוי עץ ועוד.

פרגולות Eclipse ו- SunShield הינן פרגולות מתכווננות איכותיות.

פרגולה נאספת מדגם יווני Persa

הפרגולה הנאספת Persa הינה היחידה בעולם המאפשרת מעבר מהיר מגג אלומיניום מסיבי ואטום למצב של שמיים פתוחים, וכל זאת בלחיצת כפתור אחת.
רפפות הפרגולה מיוצרות מפרופילי אלומיניום מסיביים אשר מסוגלים לעמוד במפתח גדול במיוחד ללא צורך בתמיכות נוספות. פרגולה זו נחשבת כיום לפרגולה היוקרתית והאיכותית בעולם.

פרגולה נאספת מדגם יווני Star

פרגולת אלומיניום ייחודית המשלבת בין שלדת אלומיניום מסיבית וקירוי ביריעות PVC משוריינות ועמידות לשנים רבות.
הפרגולה הנאספת Star מאפשרת ליהנות מאטימות מוחלטת לחדירת מים כאשר היא במצב סגור ועל ידי לחיצת כפתור נאספת הפרגולה לחלוטין וניתן ליהנות מכיפת שמיים חשופה.

פרגולות קבועות

פרגולות הבנויות משלד מסיבי המקורה ברפפות קבועות המעניקות צל מלא או בסבכות אלומיניום דקורטיביות להצללה חלקית במספר גוונים וצורות (קיימים פרופילי הצללה בחתכים שונים).
למה פרגולת אלומיניום? קיראו במאמר הבא.

סבכות

לקבלת מרחב פורח מואר חלקית, מומלץ לבחור בסבכות אלומיניום עמידות המספקות אור שמש חלקי לכל אורך היום. הסבכות עשויות מרפפות אלומיניום רחבות או צרות ומשמשות אף כמחיצה דקורטיבית בין חללים.

גזיבו

מבנה כפרי ומעניין, המשמש כפינת נוי ומרגוע. הגזיבו בנוי מקורות מתכת מסיביות, ומספק חלל מוצל, מאוורר ומתוחם לגינות משחקים, פינות הסבה ועוד. 

מרפסות שמש / פרגולות זכוכית

המילה האחרונה בתחום העיצוב הארכיטקטוני – פרגולת זכוכית שקופה, צבעונית או חלבית, המספקת מראה יוקרתי וייחודי לחללים חיצוניים. פתרון מושלם ליצירת מרפסת שיזוף המאפשר חלל נעים וממוזג מחד וחשיפה מבוקרת לאור השמש מאידך.

להלן: מבחר פרגולות אלומיניום מוצרי הצללה מבית אלוקל.

בנוסף, אולי יעניין אתכם לקרוא על המדריך השלם לרכישת פרגולה לבית

 

 

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר