גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולה במראה טבעי מעניקה לכל סביבת מגורים מראה פסטורלי וחמים המתאים במיוחד לגינה ולחצר של בית פרטי.

בעבר היה נהוג להשתמש בעץ כחומר גלם עיקרי לבנייה של הפרגולה. ואומנם, פרגולות הבנויות מעץ, יפות ככל שיהיו, אינן בהכרח מספקות תנאי איכות אופטימליים: הן דורשות תחזוקה אינטנסיבית ויקרה, ואינן "מאריכות חיים" באקלים ישראלי קשה. על כן, בשנים האחרונות נמצאה אלטרנטיבה ראויה, אפקטיבית ואיכותית:

חיפוי אלומיניום דמוי עץ

בניגוד לעץ – שהוא חומר גלם יקר ורגיש, נוטה לדליקה, סדקים וריקבון, לא נוח להרכבה ולתחזוקה – חיפוי אלומיניום דמוי עץ מאופיין בשלל יתרונות משמעותיים, אשר הופכים אותו לחומר אידאלי לבניית פרגולות. הוא קל משקל ועם זאת עמיד ויציב, נוח להרכבה ולעיצוב, אינו דורש תחזוקה ותיקונים ושומר על איכותו לאורך השנים.

אלומיניום מאפשר גמישות רבה ביצירת קונסטרוקציה המותאמת באופן אישי לצרכים ודרישות הלקוח. כך, למשל, ניתן להקים פרגולת אלומיניום כמבנה הנתמך על ידי קירות הבית או לחלופין, כמבנה עצמאי העומד על ארבעה עמודים, או אף כמבנה תלוי.

לאלומיניום בצורתו הגולמית – מראה קר ומטאלי, המתאים לבנייה תעשייתית. כדי להפוך אותו לחומר בניה המתאים לפרגולה ביתית, משתמשים כיום בשלל טקסטורות וצבעים מיוחדים, המקנים לו מראה "עצי" אותנטי ובעצם הופכים אותו לחיפוי אלומיניום דמוי עץ. בעזרת פתרונות צביעה מודרניים, פרגולת אלומיניום דמוי עץ נראית לחלוטין כ"הדבר האמיתי" ואינה שונה כלל מפרגולת עץ מסורתית.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ

כדי לאפשר תהליך הרכבה פשוט ומהיר פרגולות אלומיניום דמויות עץ מורכבות מפרופיל אלומיניום קל משקל, נייד וחזק במיוחד. על מנת להשיג מראה עיצובי טבעי והרמוני, ניתן לצבוע את מבנה הפרגולה בגווני אדום, קרם, לבן או חום, אשר מעניקים לו מראה של עץ טבעי או צבוע. בנוסף, בתוך פרופיל האלומיניום יוצרים מרקם "מחוספס" הדומה לטקסטורה של עץ גולמי. כדי להשלים את המראה הטבעי וההרמוני, ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים נוספים מתחת לפרגולת אלומיניום דמוי עץ – עציצים וצמחיה מטפסת, רהיטי גן מעץ מלא, להתקין תאורה מלאכותית ואמצעיי חימום, לרצף את הרחבה בגרניט פורצלן דמוי עץ או דק טבעי כדי לחיזוק האווירה הכפרית.

בזכות היתרונות הייחודיים של אלומיניום והמראה הטבעי והמעוצב, פרגולות אלומיניום דמוי עץ עשויות לשמש כפרגולת אירוח גדולה הניצבת בגינה או בחצר, פרגולה תלויה בכניסה לבית או פרגולת הצללה למרפסת. בנוסף, בזכות הטכנולוגיה המודרנית, ניתן להוסיף לשלד הבסיסי שלל תוספות משוכללות, כגון תריסים חשמליים עם פתיחה חלקית או מלאה.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר