גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

ספסלי בטון GRC - ריהוט רחוב

עמידותו הגבוהה של ה-GRC הן בתנאי מזג אוויר קיצוני, הן בפני פגיעות מכאניות (נגיפה) והן בפני פגיעות אנושיות (וונדליזם), הופכים אותו לחומר בנייה אידיאלי למרכיבים שנועדו להשתלב בסביבת החוץ.

עיצוב אורבני מרהיב ומלוטש

ייעודם של ספסלי הבטון (GRC) מקבוצת אלוקל הינו ביצוע אלמנט מרחבי עיצובי המשתלב בצורה טבעית ומיוחדת בחללים שונים ובמרחבים חיצוניים. מעבר להיותם מוצר דקורטיבי, הספסלים מעניקים מקום מנוחה ואטרקציה למבלים במרחבים ציבוריים, אם כאלמנטים שימושיים לרווחת הציבור, דוגמת ספסלים וריהוט רחוב, ואם כאלמנטים דקורטיביים / פיסוליים המעשירים את חזותה.

ספסלי בטון - ריהוט רחוב מנצח

  • לא גניב - הספסלים הינם כבדי משקל, מה שמקשה מאוד על גניבה שלהם. 
  • אנטי ונדליסטי.
  • עמיד בפני קורוזיה.

מתלבטים? המומחים שלנו כאן בשבילכם, צרו קשר עכשיו דרך האתר או התקשרו למספר 04-8722939ספסלי הבטון עמידים באופן מוחלט בפני אש, אינם סופגים לחות ואינם מתבלים בשמש. זאת בנוסף לעיצובם המרהיב וגימורם המלוטש של הספסלים, הופך אותם למוצר שימושי להנאת המטיילים ולרווחתם, מעשיר ומייפה את החזות החיצונית של הטיילת.

ספסלי בטון מעוצבים ברחבי הארץ

ספסלי בטון אדריכלי GRC בטיילת תל-אביב ספסלי בטון GRC ריהוט רחוב
ספסלי בטון בטיילת תל אביב ריהוט רחוב מבטון

שיפוץ ושדרוג טיילת להט (גורדון) בתל אביב

 

ריהוט רחוב מבטון בעיצוב אדריכלי

בקבוצת אלוקל קיים מגוון ספסלי בטון המעטרים פרויקטים מגוונים ברחבי הארץ, ו"ספסלי מדף" שניתן לבחור מתוכם. כמו כן, אנו מציעים אופציה לעיצוב ייחודי של ספסלים עפ"י דרישה של הלקוח ובהתאמה מושלמת עבור צרכיו. חטיבת הבטון האדריכלי מקבוצת אלוקל סיפקה עשרות ספסלי GRC (ריהוט רחוב מבטון) לפרויקט בינוי, שיפוץ ושדרוג טיילת להט (גורדון) בתל אביב – מחוף גורדון בצפון ועד לדולפינריום בדרום.

בהמשך להוספה ושדרוג 70 ספסלים בטיילת נמל תל אביב, נבחרה קבוצת אלוקל לספק כ–20 ספסלים גם לטיילת להט (גורדון).

הטיילת המשתרעת לאורך רצועת החוף של תל אביב, מחוף גורדון בצפון ועד לדולפינריום בדרום, תוכננה על ידי מייזליץ-כסיף אדריכלים בשיתוף עיריית תל אביב-יפו, חברת אתרים ורם הנדסה.

הספסלים, שעוצבו אף הם על ידי מייזליף-כסיף אדריכלים וזכו בפרסים בינ"ל רבים, מיוצרים מבטון מחוזק בסיבי זכוכית לבניית אלמנטים ארכיטקטוניים ועיצוביים, משדרגים את הטיילת ומאפשרים לעוברים ולשבים מנוחה והנאה מחוף הים. יצוין כי אחת הסיבות העיקריות לבחירה בקבוצת אלוקל להספקת ספסלי בטון מ–GRC היא חוסנם ועמידותם בכל תנאי מזג אוויר קיצוניים.

ספסלי בטון מעוצבים בתפירה אישית

חטיבת בטון אדריכלי GRC מאלוקל מתמחה בתפירת חליפה לפי החלום של המעצב / האדריכל, ולפיכך ניתן לבצע ייצור תבניות חדשות לספסלים עפ"י דרישה.

איך מתקינים ספסל בטון?

תכנון, שלבים, עקרונות ונתונים טכניים: לאחר השלב בו מתקבל אישור על תכנון הספסל, מתבצע עיצוב של התבניות ושל השלדות (במידת הצורך). לאחר מכן, יוצקים את החומר לתוך התבנית, מעגנים אליו את השלדה וכבר למחרת ניתן לחלוץ את המוצר מהתבנית כשהוא מוצר מוגמר.

 

דברו איתנו, המומחים שלנו כאן בשבילכם: צרו קשר עכשיו דרך האתר או התקשרו למספר 04-8722939.

פרויקטים נבחרים: הסלעים בנמל תל אביב | ספסלי בטון בטיילת באשקלון

קבלנים מומלצים: עיריית תל אביב | עיריית אשקלון | ועוד רבים וטובים.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות