גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

סגירת חורף למרפסת בעיצוב יוקרתי ואסתטי

לשבת בפנים ולהרגיש בחוץ

איזה כיף! הגשמים הגיעו ואיתן הדרישה לסגירת חורף של מתחמים שונים במגוון סוגי מבנים, אבל הי אנחנו חיים בישראל וימי הגשם אצלנו, איך לאמר, לא רבים במיוחד... ובכל זאת, המחשבה לשבת במרפסת מקורה, מחוממת עם שתיה חמה, כשבחוץ גשום וקר, כאילו לקוחה כמו מסרט.

סגירת חורף למרפסת בהתאמה אישית

מרפסת סגורה בימים גשומים או מאידך קירוי למרפסת במדינת ישראל שטופת השמש הינם קריטיים, ולכן ההמלצה היא פרגולות אלומיניום למרפסת לסגירת חורף מתקפלת, עמידות מול לחות ומליחות, לאורך זמן ומינימום תחזוקה או סוכך למרפסת נגד גשם.

בנוסף, מבין הפרמטרים הנבחנים על ידי הלקוחות בבואם לרכוש דירה חדשה, עולה תמיד השאלה "האם הדירה מערבית/מזרחית"? וזאת משום שלעובדה זו השפעה מרחיקת לכת הן על כיווני זרימת האוויר והאקלים שישרור בשעות היום השונות בדירה, והן על שעות השמש היוקדת שתחדור לחדרים השונים בבית ובמרפסת, המביאה עימה אור יקרות אך גם מחממת את החדר ב"אפקט חממה" של ממש.

אלוקל מציעה סגירת חורף למרפסת (וכמובן הצללה למרפסת בקיץ), ומגוון פתרונות הצללה וגם מערכות הסתרה כגון, פרגולות אלומיניוםפרגולות חשמליות המתאימות לכל תנאי מזג אוויר, כמו פרגולה מתקפלת האידיאלית ע"פ דרישת האדריכלים, המתכננים והמעצבים בהתאמה אישית. סגירת חורף למרפסת תקנה לנו אטימות מירבית, עמידות לאורך שנים, הרכבה פשוטה וקלה, והכי חשוב קיפול זריז בימי שמש נעימים. סגירת חורף מתקפלת הינה פתרון הצללה והסתרה אידיאלי ואלגנטי לחיפוי וסגירה של חללים ומתחמים, לבית פרטי, בתי קפה ומסעדות, אותו ניתן להסרה בחודשי הקיץ. 

פרגולה חשמלית מתקפלת בהתאמה אישית
סגירות חורף למסעדות סגירת מרפסת לחורף סגירת חורף מתקפלת
לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לסגירות חורף והצללה למרפסת, מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או להתקשר ישירות 04-8722939.

בנוסף, מספר חמו, נבחרות פרגולות יוקרתיות בעיצובים דקורטיביים ומשוכללים במיוחד עבור דירות פנטהאוז. מדובר בדרך כלל בדירות היקרות, המרווחות והמפוארות ביותר בבניין, הכוללות תצפית אל נוף פנוראמי מכיווני אוויר רבים ומרפסת רחבת היקף לשימושים שונים. דירות הפנטהאוז מכתיבות דרישה לפרגולות ענק, אשר לא יפגעו באסתטיקה הכללית של המרפסת, ויתרמו לעיצובה המוגמר של הדירה כולה ולמיתוגה כיוקרתית.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר