גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חיפוי אלומיניום בפרויקט הדגל Vila V - חברת YBOX

קבוצת אלוקל נבחרה לבצע את כל עבודות החיפוי בפרויקט הדגל Vila V של חברת YBOX

הפרויקט ממוקם בשכונת הפארק החדשה של חדרה, בקצה המחבר את מבואותיה המזרחיים של העיר לעמק חפר. כל 12 הבניינים מחופים באבן לבנה צחורה ואיכותית וחיפוי קירות ומסתורי כביסה ברפפות אלומיניום בגוון עץ.

הדירות בוילה V מתוכננות בשלמות להתאים לצורכיהם של הגרים בהן, והנן השילוב האופטימלי לכל מי שמחפש דירות בחדרה: סמל לאלגנטיות עירונית בסביבה כפרית מפותחת.

 

אדריכלי הפרויקט, גיורא גור ורינה דוקטור, הצליחו להגשים את החלום הישראלי ותכננו קומפלקס בניינים ייחודי המאפשר לדייריו ליהנות מכל המותרות והנוחות של בית פרטי, במחיר של דירה בבניין משותף.

בפרויקט הייחודי מגוון דירות בנות 3, 4, ו-5 חדרים מרווחות בסטנדרט גבוה במיוחד כל דירה תוכננה, כך שהיא אינה חולקת קירות משותפים עם הדירות השכנות ודייריה נהנים ממקסימום פרטיות. לכל דירה שלושה כיווני אוויר שונים, המעניקים מקסימום אור ואוויר, לצד הנוף הפסטורלי הנשקף מן החלונות, בכל דירה ויטרינת ענק עם זכוכית בידודית כפולה, המאפשרת לדיירים ליהנות מיתרונות הנוף ללא הרעש מבחוץ, בכל הדירות מרפסות גינה גדולות במיוחד (26-38 מ"ר), לצד פרגולה דקורטיבית.

אחת הסיבות המרכזיות לבחירה במוצרי קבוצת אלוקל הן התפתחות הבניה הירוקה שמטרתה העיקרית היא ליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה תוך הימנעות, ככל האפשר, מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובאיכות הסביבה כל שכן מוצרי אלוקל המפגינים יכולת עמידות מוצרים לאורך שנים ללא דהייה של הצבע וללא תחזוקה כלל.

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר