גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

המדריך לרכישת פרגולה לבית

30 מעלות בצל – פרגולות: מורה נבוכים...

המדריך השלם לפרגולות

קבוצת אלוקל מתמחה בפתרונות עיצוב אורבניים ומייצרת בין היתר הצללות לגופים מסחריים גדולים כמו עיר הבהד"ים בנגב ועד פרגולות להרכבה עצמית לצרכן הפשוט. ביקור באולם התצוגה של אלוקל בקרית חיים בהחלט סיפק לנו הצצה מקצועית לעולם שלם!

במדינת ישראל שהתברכה בתשעה חודשי שמש בשנה פרגולה היא אלמנט חיוני, ועוד יותר מכך על רקע תפיסות התכנון העכשוויות הקושרות את החוץ והפנים באמצעות פתחים גדולים ו/או מרפסות. ההיצע הרחב של פתרונות ההצללה מבית אלוקל מותיר למתכנן וללקוח "חופש בחירה" לממש את העיצוב הרצוי בהתאמה לצרכים, לתנאי השטח ולהעדפות הטעם האישי.

הייצור מתבצע ב"תפירה אישית" הכוללת מדידות מקדימות כפרמטר רב חשיבות להבטחת התאמה מדויקת למיקום ההתקנה, וכן תכנון קפדני של היבטים מבניים כעמידות קונסטרוקטיבית, חישוב זוויות השיפועים ועוד, להבטחת איכות מוצר מיטבית.

פרגולות המתאימות לכל צורך ולכל תנאי שטח מבית קבוצת אלוקל:

  • פרגולת הצללה קבועה - מוצעת בגרסה מרחפת, או בשילוב עמודים תומכים. פרופילי האלומיניום המשמשים לקירוי הינם קבועים.
  • פרגולה מתכווננת מדגם "אירופאי" - פרגולה בה השלבים מתכווננים ומופעלים ידנית או חשמלית באמצעות שלט. השליטה על הכוונון מספקת התאמה מיטבית למזג האוויר בזמן נתון ו/או לשעות היממה.
  • פרגולה מתכווננת מדגם "אוסטרלי" (הפעלה חשמלית בלבד) - פרגולה מתכווננת מדגם "אוסטרלי" מאופיינת במופע מאסיבי המשלב שלבים מתכווננים רחבים מאד עם גומיות אטימה בין שלב לשלב, מרזבים אינטגראליים בכל היקפה, ואפשרות פתיחה רחבה – עד 150 מעלות – המעניקה שליטה טובה על כמות האור/צל, כמו גם גישה נוחה לצורך ניקוי.
    הפרגולה האוסטרלית טובה לשמש גם כגג לקירוי שטחים גדולים כבריכות, בתי קפה או שטחים ציבוריים.
  • פרגולה נאספת STAR- שילוב של שלד אלומיניום מאסיבי וקירוי ביריעות עמידות עשויות PVC. הפרגולה ניתנת לפתיחה מלאה, מספקת אטימה מוחלטת כשהיא במצב סגור, ומרזב אינטגראלי המותקן בחזיתה מנקז את מי הגשם לעמודי שלד הקונסטרוקציה. בפרגולה מסוג STAR ישנה אפשרות להתקין תאורת לד בינות ליריעות הקירוי.
  • פרגולה נאספת PERSA-  הקירוי מתקבל מפרופילי אלומיניום מסיביים ורחבים מאד שאינם דורשים תמיכות כלשהן ונאספים במלואם. פרגולה PERSA מאפשרת מעבר מהיר ונוח ממצב למצב – מגג מקורה לתמונת שמיים פתוחים, ומתאימה במיוחד למפתחים גדולים.

ערן חמו מנכ"ל קבוצת אלוקל: "חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני הייתה דרמטית. עם קשת של איכויות חומריות ולכן אומץ בחום למגוון רחב של שימושים בתחומים רבים, ובכלל זה בתחומי הבנייה והאדריכלות. היום, יותר מתמיד, הוא נוכח בנוף הבנוי כחומר שמייצג עכשוויות ושפה אורבאנית מתקדמת".    

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר