גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולה חשמלית לבית המתאימה לכל צורך

פרגולה חשמלית מתכווננת או נאספת? מורה נבוכים...

קבוצת אלוקל מתמחה בפתרונות עיצוב אורבניים ומייצרת בין היתר הצללות לגופים מסחריים גדולים כמו עיר הבהד"ים בנגב ועד פרגולות לבית בהרכבה עצמית לצרכן הפשוט. ביקור באולם התצוגה של אלוקל בקרית חיים בהחלט סיפק לנו הצצה מקצועית לעולם שלם!

פרגולות אלומיניום חשמליות בכל מזג אוויר

במדינת ישראל שהתברכה בתשעה חודשי שמש בשנה פרגולה לבית היא אלמנט חיוני, ועוד יותר מכך על רקע תפיסות התכנון העכשוויות הקושרות את החוץ והפנים באמצעות פתחים גדולים ו/או מרפסות. ההיצע הרחב של פתרונות ההצללה מבית אלוקל מותיר למתכנן וללקוח "חופש בחירה" לממש את העיצוב הרצוי בהתאמה לצרכים, לתנאי השטח ולהעדפות הטעם האישי.

הייצור מתבצע ב"תפירה אישית" הכוללת מדידות מקדימות כפרמטר רב חשיבות להבטחת התאמה מדויקת למיקום ההתקנה, וכן תכנון קפדני של היבטים מבניים כעמידות קונסטרוקטיבית, חישוב זוויות השיפועים ועוד, להבטחת איכות מוצר מיטבית.

פרגולה חשמלית מתכווננת דגם אוסטרלי פרגולה חשמלית מתכווננת דגם אירופאי פרגולה חשמלית נאספת דגם Star

Australian model adjustable electric pergola_20200618112803.090.jpeg

Adjustable electric pergola European model_20200618112803.575.jpg

Electric pergola is collected from Star model_20200618113304.006.jpeg

 

  • פרגולה מתכווננת מדגם "אוסטרלי" - פרגולה חשמלית המאופיינת במופע מאסיבי המשלב שלבים מתכווננים רחבים מאד עם גומיות אטימה בין שלב לשלב, מרזבים אינטגראליים בכל היקפה. בעלת אפשרות פתיחה רחבה – עד 150 מעלות – המעניקה שליטה טובה על כמות האור/צל, כמו גם גישה נוחה לצורך ניקוי. הפרגולה האוסטרלית טובה לשמש גם כגג לקירוי שטחים גדולים כבריכות, בתי קפה או שטחים ציבוריים.
  • פרגולה מתכווננת מדגם "אירופאי" - בפרגולה חשמלית זו, השלבים מתכווננים ומופעלים ידנית או חשמלית באמצעות שלט. הדגם ה"אירופי" מקנה לנו השליטה על הכוונון מספקת התאמה מיטבית למזג האוויר בזמן נתון ו/או לשעות היממה.
  • פרגולה נאספת חשמלית "STAR" - שילוב של שלד אלומיניום מאסיבי וקירוי ביריעות עמידות עשויות PVC. פרגולה חשמלית זו ניתנת לפתיחה מלאה, מספקת אטימה מוחלטת כשהיא במצב סגור, ומרזב אינטגראלי המותקן בחזיתה מנקז את מי הגשם לעמודי שלד הקונסטרוקציה. בפרגולה נאספת מסוג STAR ישנה אפשרות להתקין תאורת לד בינות ליריעות הקירוי.

לידיעתכם: ניתן לקבל דגמי פרגולות אלומיניום חשמליות אירופי ואוסטרלי גם בהפעלה ידנית.

מעדיפים פרגולות קבועות? כנסו כאן לבחירת פרגולה קבועה.

ערן חמו מנכ"ל קבוצת אלוקל: "חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני הייתה דרמטית. עם קשת של איכויות חומריות ולכן אומץ בחום למגוון רחב של שימושים בתחומים רבים, ובכלל זה בתחומי הבנייה והאדריכלות. היום, יותר מתמיד, הוא נוכח בנוף הבנוי כחומר שמייצג עכשוויות ושפה אורבאנית מתקדמת". 

 

מעוניינים במידע נוסף? התקשרו אלינו 04-8722939 או כתבו לנו ונשמח לסייע לכם.

עוד מידע בנושא פרגולות אלומיניום חשמליות במאמרים הבאים:

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות ארבע חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר