גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

פרגולות חשמליות איכותיות ועמידות לכל מזג אוויר

פרגולה חשמלית מתכווננת או נאספת? מה לבחור? 

פרגולה חשמלית לבית המתאימה לכל צורך

קבוצת אלוקל מתמחה בתכנון וייצור פרגולות אלומיניום כגון פרגולות חשמליות, פרגולות קבועות ועוד פתרונות עיצוב אורבניים.
קבוצת אלוקל מייצרת בין היתר הצללות לגופים מסחריים גדולים כמו עיר הבהד"ים בנגב ועד פרגולות לבית בהרכבה עצמית לצרכן הפשוט. ביקור באולם התצוגה של אלוקל בקרית חיים בהחלט סיפק לנו הצצה מקצועית לעולם שלם!

פרגולות אלומיניום חשמליות בכל מזג אוויר

במדינת ישראל שהתברכה בתשעה חודשי שמש בשנה פרגולה לבית היא אלמנט חיוני, ועוד יותר מכך על רקע תפיסות התכנון העכשוויות הקושרות את החוץ והפנים באמצעות פתחים גדולים ו/או מרפסות. ההיצע הרחב של פתרונות ההצללה מבית אלוקל מותיר למתכנן וללקוח "חופש בחירה" לממש את העיצוב הרצוי בהתאמה לצרכים, לתנאי השטח ולהעדפות הטעם האישי.

פרגולות חשמליות מאלומיניום ופתרונות הקירוי של קבוצת אלוקל ידועות בחדשנותם, במגוון הפתרונות הטכנולוגיים והשיטות וביכולת השתלבות אופטימלית בכל חלל, בהיבט עיצובי ופונקציונלי.

בחטיבת מערכות ההצללה של קבוצת אלוקל משתמשים בצבעי אפוקסי בתנור או אילגון לאלומיניום המבטיחים את אורך חיי המוצר. ניתן לקבל צביעה מיוחדת באזורים בהם קיימת סביבה קורוזיבית. החומרים בעלי עמידות גבוהה המבטיחה הנאה מהמוצר למשך שנים רבות תוך חסכון בעלויות אחזקה. כמו כן, ניתן למצוא מגוון פרגולות חשמליות, מתכווננות ונאספות.

ייצור פרגולה חשמלית מתבצע ב"תפירה אישית" הכוללת מדידות מקדימות כפרמטר רב חשיבות להבטחת התאמה מדויקת למיקום ההתקנה, וכן תכנון קפדני של היבטים מבניים כעמידות קונסטרוקטיבית, חישוב זוויות השיפועים ועוד, להבטחת איכות מוצר מיטבית.

מעוניינים במידע נוסף? התקשרו אלינו 04-8722939 או כתבו לנו ונשמח לסייע לכם.

פרגולה לבית ולעסק במבחר דגמים

פרגולה חשמלית מתכווננת דגם אוסטרלי פרגולה חשמלית מתכווננת דגם אירופאי פרגולה חשמלית נאספת דגם Star

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות חשמליות

פרגולה חשמלית

 

  • פרגולה חשמלית מתכווננת מדגם "אוסטרלי" - פרגולה לבית המאופיינת במופע מאסיבי המשלב שלבים מתכווננים רחבים מאד עם גומיות אטימה בין שלב לשלב, מרזבים אינטגראליים בכל היקפה. בעלת אפשרות פתיחה רחבה – עד 150 מעלות – המעניקה שליטה טובה על כמות האור/צל, כמו גם גישה נוחה לצורך ניקוי. הפרגולה האוסטרלית טובה לשמש גם כגג לקירוי שטחים גדולים כבריכות, בתי קפה או שטחים ציבוריים.
  • פרגולה חשמלית מתכווננת מדגם "אירופאי" - בפרגולה חשמלית זו, השלבים מתכווננים ומופעלים ידנית או חשמלית באמצעות שלט. הדגם ה"אירופי" מקנה לנו השליטה על הכוונון מספקת התאמה מיטבית למזג האוויר בזמן נתון ו/או לשעות היממה.
  • פרגולה חשמלית נאספת "STAR" - שילוב של שלד אלומיניום מאסיבי וקירוי ביריעות עמידות עשויות PVC. פרגולה חשמלית זו ניתנת לפתיחה מלאה, מספקת אטימה מוחלטת כשהיא במצב סגור, ומרזב אינטגראלי המותקן בחזיתה מנקז את מי הגשם לעמודי שלד הקונסטרוקציה. בפרגולה נאספת מסוג STAR ישנה אפשרות להתקין תאורת לד בינות ליריעות הקירוי.

לידיעתכם: ניתן לקבל דגמי פרגולות חשמליות מאלומיניום גם בהפעלה ידנית.

מעדיפים פרגולות קבועות או פרגולות תלויות? כנסו כאן לבחירת פרגולה קבועה או פרגולה תלויה.

ערן חמו מנכ"ל קבוצת אלוקל: "חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני הייתה דרמטית. עם קשת של איכויות חומריות ולכן אומץ בחום למגוון רחב של שימושים בתחומים רבים, ובכלל זה בתחומי הבנייה והאדריכלות. היום, יותר מתמיד, הוא נוכח בנוף הבנוי כחומר שמייצג עכשוויות ושפה אורבאנית מתקדמת". 

עוד מידע בנושא פרגולות אלומיניום חשמליות במאמרים הבאים:

קבוצת אלוקל- פתרונות נוספים

בקבוצת אלוקל קיימות חמש חטיבות אשר מציעות מגוון רחב של פתרונות למעטפת הבניין מאלומיניום ומ-GRC.

כל הזכויות שמורות ©  לקבוצת אלוקל
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר
שירות לקוחות שיווק ומכירות