גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
גדרות אלומיניום מעוצבות

אודות חטיבת מערכות הסתרה Alukal

חטיבת מערכות הסתרה- חטיבת האם, אשר הוקמה לפני מעל ל-50 שנה על ידי המייסד יהושע חמו ז"ל, מתמחה בפיתוח וייצור של מערכות הסתרה וגידור מאלומיניום ומהווה כ-80% מפלח התחום בשוק הישראלי. 

מעצם הווייתו, כל מבנה שהוא - אם מבנה ציבור, אם בניין מגורים ואם בית פרטי, כולל מערכות אלמנטים או שטחי שירות שהנם הכרחיים וחיוניים לתפקודו התקין אך אינם אטרקטיביים למראה, ולעתים אף עלולים לפגום בחזותו האסתטית. אם תרצו, הדוגמה ה“קלאסית“ לכך, היא נופם הלא מרנין של חבלי הכביסה ש“עטרו“ בעבר את חזותם של בניינים ולא החמיאו להם בלשון המעטה.

כך או אחרת, חיפוש אחר פתרונות לכורח זה שאינו נתון לדיון, “הוליד“ את מה שזכה בעולם התכנון והבנייה לכינוי “מסתורים“ או מערכות הסתרה - אלמנטים שכנגזר משמם, נועדו להסתיר ולהצניע את הראוי להצנעה. אך כמו “הפוך על הפוך“, מסתבר שדווקא אלמנטים אלה, שתכליתם להסתיר, הופכים לא פעם את הבעיה להזדמנות, כששילובם תורם לחזותו של המבנה ו/או לחללו הפנימי ומשדרג אותו.

יתרה מכך, מעבר לאסתטיקה הפרטנית של המבנה היחיד, מבנים סמוכים שמטופלים תוך שילוב מסתורים נאים, מייצרים ערך מצטבר שמשליך על הסביבה כולה ומשווה לה מראה מעוצב ומטופח.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר