גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
אודות חטיבת החיפויים Capa

אודות חטיבת החיפויים Capa

חטיבת החיפויים- המובילה בתחום חיפויי מבנים למעלה מ-20 שנה, מציעה ללקוחותיה אפשרויות חיפויי מבנים במגוון רחב של חומרים כגון: אלומיניום, אלוקובונד, ו- H.P.L, אותם ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים. חטיבת החיפויים מאופיינת ביכולת ייצור עצומות, עיצוב, מגוון מוצרים רחב וחדשנות מתמדת.

מעבר לאיכויות החומר עצמו, לעמידותו הטובה לאורך זמן ולחזות הנאה-מסוגננת שהוא מקנה, אחד היתרונות המשמעותיים של השימוש באלומיניום לחיפוי מבנים טמון בשיטת ההתקנה המתבצעת כ"תלייה יבשה": הלוחות המשמשים לחיפוי אינם מיושמים ישירות על קירות המעטפת, אלא מותקנים על גבי זוויות או קונסטרוקציה נסתרת המעוגנות אליה. הודות למרווח שנוצר אגב כך בין הקירות לבין החיפוי, ניתן לפלס פני שטח לא ישרים, להסתיר פגמים או אלמנטים לא אסתטיים ואף לשפר את מידת האוורור והבידוד של המבנה ובכך לשפר גם את הנוחות האקלימית בתוכו פנימה. הבחירה בין זוויות לבין קונסטרוקציה כרכיבי עיגון נקבעת בהתאם למצבו של הבניין: כך, למשל, במבנה ישן ש"סובל" מפגעי זמן משמעותיים נדרש בד"כ מרווח "שיקום" גדול יותר בין החיפוי למעטפת, ובמקרה כזה שימוש בקונסטרוקציה עדיף. יתרון חשוב נוסף של שיטת התלייה היבשה הוא הבטיחות, היות והיא אינה עושה שימוש בחומרי הדבקה שעלולים להתרופף עם הזמן ולגרום, חלילה, לצניחת מרכיבי חיפוי המיושמים ישירות על קירות המעטפת, כאבן למשל.

סגנון ה“היי טק“ שפרץ לעולם העיצוב במחצית השנייה של המאה הקודמת, הביא מקום של כבוד לאלומיניום, שהשימוש בו אך הולך ותופס תאוצה ומקיף עוד ועוד יישומים. אחד הבולטים בהם בתחום הבנייה הוא לחיפוי מבנים, כסממן של אדריכלות עכשווית המכירה בערכו של החומר לשוות להם חזות מודרנית ומהוקצעת. חיפוי באלומיניום מאפשר גם לחדש את חזותם של מבנים ישנים שהזמן נתן בהם את אותותיו, או לשדרג מבני תעשייה סטנדרטיים ופשוטים למראה, וכך, למעשה, לתרום לחזות אסתטית, מתקדמת ועדכנית, של הסביבה כולה.

תכנון חיפויי האלומיניום מבית אלוקל כולל מדידות מקדימות של פני השטח - הן להערכת היבטים הנדסיים חשובים שצריכים להילקח בחשבון, הן לחישוב כמות החומר הנדרשת בהתאם לתכנון האדריכלי והן לגיבוש פתרונות ביצוע מיטביים, כתוצר של ניסיון רב שנצבר בתחום ומקצוענות כמילת מפתח.

הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה
למידע נוסף צרו איתנוקשר